:: یکشنبه, 9 آذر 1399

برنامه دیدارهای باقی مانده دسته دوم فصل 98 اعلام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1146 ] - دوشنبه, 3 شهریور 1399
برنامه دیدارهای باقی مانده دسته دوم فصل 98 اعلام شد

برنامه دیدارهای باقی مانده از رده های سنی جوانان، نوجوانان و نونهالان از سری مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 98 اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال...

برنامه دیدارهای باقی مانده از رده های سنی جوانان، نوجوانان و نونهالان از سری مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 98 اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با عنایت به اعلام هیات فوتبال طی هفته های گذشتی مبنی بر ادامه مسابقات باقی مانده لیگ های دسته دوم؛ کمیته مسابقات برنامه دیدارهای باقی مانده رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان فصل 98 را به شرح ذیل اعلام کرد.

لازم به ذکر است این مسابقات با بازیکن ها و کارت های مسابقات صادره در فصل 98 ادامه پیدا خواهد کرد.
همچنین کلیه کارت های زرد و قرمز دریافتی و محرومیت های حاصل از آنها برای مسابقات باقی مانده بخشیده شد.
شایان ذکر است  این هیات تابع تصمیمات ستاد کرونا بوده و مسابقات باید با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردد.

بازی عقب افتاده
پنحشنبه
13 شهریور 99
پیام - پاس پایتخت
ورزشگاه پیام - ساعت 10:30

هفته یازدهم نونهالان
پنجشنبه
20 شهریور 99

مقاومت الف - اطلس سرخ
ورزشگاه موگویی - ساعت 12:00

پایدار نوین - پیام
انصراف

رادیس - آرمان خلیج فارس
انصراف

سبزپوشان مهر میهن - آینده سازان کیا
ورزشگاه آزادگان - ساعت 12:00

شهاب سرخ - پاس پایتخت
ورزشگاه نباتی - ساعت 12:00

صبا - شن سا
انصراف

آرا پارس - تات
ورزشگاه لواسان - ساعت 12:00

اتحاد آراد - مقاومت کوثر
انصراف

فولاد پرهام - کوثر فرزانگان
انصراف

فولادتندیس - سپیدرازیان
انصراف

آسیا طلایی - نامداران
انصراف
------------------------------------------------------------------------------------------------
هفته یازدهم نوجوانان
جمعه
21 شهریور 99

آبشار عاطفه ها - انرژی پیشرو
انصراف

فولاد پرهام - ماهان پیوس
انصراف

مهریاران مغان - آینده سازان تاوا
انصراف

فولادگستر - کوثر فرزانگان
انصراف

پیام سرخپوشان - پدیده اسپادانا
انصراف

وردآورد - امیدشهر آفتاب
انصراف

ردسا - پویا نیکان
انصراف

یاران خوراکیان - اتحاد آراد
ورزشگاه خوراکیان - ساعت 11:00

باتیس نوین - پاس پایتخت
ورزشگاه دیهیم - ساعت 15:00

آریا اسلامشهر - شباهنگ
ورزشگاه چیچکلو - ساعت 15:00

------------------------------------------------------------------------------------------------
هفته یازدهم جوانان
پنجشنبه
20 شهریور 99

سرخپوشان نوین - فولاد پرهام
ورزشگاه مصلی نژاد - ساعت 10:00

فولاد پایتخت - ارجان زاگرس
ورزشگاه شهدای کهریزک - ساعت 10:00

عقاب - کوثر نوین
انصراف

سپید رازیان - پارسیان جوان ایلیا
ورزشگاه تختی2 - ساعت 10:00

پاس دلاوران - لارکوه
ورزشگاه هرندی - ساعت 10:00

پاراگ - سوت طلایی
ورزشگاه گمنام شوش - ساعت 10:00

صبا ویژن - پدیده اسپادانا
ورزشگاه باکری عبدل آباد - ساعت 14:00

آرین - باتیس شمیران
ورزشگاه رهنما شهریار - ساعت 14:00

شاهین مهر - نهال بارسا
ورزشگاه دیهیم - ساعت 14:00

کیان تهران - پسران آبی آسمان
ورزشگاه نباتی - ساعت 14:00

نامدار برق - استیل آدینه
ورزشگاه برق - ساعت 14:00




مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول