:: چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

دکتر شیرازی: پلمب مدارس فوتبال غیرمجاز کار بزرگی در کشور بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 640 ] - سه شنبه, 18 دی 1397
دکتر شیرازی: پلمب مدارس فوتبال غیرمجاز کار بزرگی در کشور بود

رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت: پیگیری و پلمب مدارس فوتبال غیرمجاز در سطح استان تهران کار بزرگی بود که صورت گرفت. دکتر حبیب الله شیرازی در گفتگو با پایگاه خ...

رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت: پیگیری و پلمب مدارس فوتبال غیرمجاز در سطح استان تهران کار بزرگی بود که صورت گرفت.

دکتر حبیب الله شیرازی در گفتگو با پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران گفت: با همکاری هیات فوتبال استان تهران و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص مدارس فوتبال غیر مجاز کار بزرگی صورت گرفت و بخش قابل توجهی از این مدارس فوتبال غیرمجاز پلمب شد و یا در دست پلمب قرار دارد.

وی ادامه داد: طی جلسات متعددی که با حضور آقایان تورک رئیس و اثنی عشری دبیر محترم کمیته اخلاق صورت پذیرفت برای نخستین بار در سطح کشور این طرح بزرگ اجرایی شد و با تعداد زیادی از مدارس فوتبال غیرمجاز در سطح استان تهران برخورد گردید.

دکتر شیرازی گفت: بازرسین مربوطه با شناسایی مدارس فوتبالی که مجوز ندارند در محل این مدارس حاضر شده و با اخطار به مدیر مدرسه فرصت 2 هفته ای در اختیار آنها قرار می دهند تا با حضور در هیات فوتبال مدارک خود را جهت اخذ مجوز تحویل نمایند و در صورتی که مدیران مدرسه به این اخطار بی توجه باشند و پس از سپری شدن مدت اعلام شده و با هماهنگی های صورت گرفته با دستگاه های اجرایی پروسه پلمب مدرسه فوتبال آغاز می شود.

رئیس هیات فوتبال استان تهران افزود: بازرسی های مدارس فوتبال به صورت دائمی در طول 9 ماه گذشته صورت پذیرفته است و تعداد 116 مدرسه غیر مجاز یا پلمب شده اند و یا در دست پلمب می باشند. بازرسین مدارس فوتبال علاوه بر گزارش مدارس بدون مجوز به طور مستمر به مدارس فوتبال مجوزدار نیز سرکشی می کنند و با بررسی امکانات مدرسه فوتبال، طرح درسی، لیست بیمه پزشکی، مدارک مربیان شاغل در مدرسه، صحبت با اولیا خانواده های دانش آموزان به مدارس فوتبال امتیاز می دهند تا این مدارس نیز امکانات و عملکرد خود را در حالت مطلوب حفظ نمایند.

عضوی هیات رئیسه سازمان لیگ کشور در پایان گفت: لیست تمام مدارس مجوزدار استان تهران در سایت هیات فوتبال موجود می باشد و از خانواده ها خواهش داریم با توجه به نزدیکی به محل سکونتشان از مدارسی که مورد تایید فدراسیون و هیات فوتبال بوده است محل مناسبی را برای آموزش فرزندشان انتخاب نمایند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول