:: دوشنبه, 30 فروردین 1400

مهلت ثبت نام برای تیم های متقاضی مسابقات مناطق کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3578 ] - چهارشنبه, 12 دی 1397
مهلت ثبت نام برای تیم های متقاضی مسابقات مناطق کشور

تیم های متقاضی شرکت در مسابقات مناطق کشوری این فرصت را دارند تا در صورت عدم تمایل به حضور تیم های قهرمان آسیاویژن؛ در این رقابت ها شرکت کنند. به گزارش پایگاه ...

تیم های متقاضی شرکت در مسابقات مناطق کشوری این فرصت را دارند تا در صورت عدم تمایل به حضور تیم های قهرمان آسیاویژن؛ در این رقابت ها شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ بنا بر مصوبه کمیته فنی هیات فوتبال استان تهران تیم های حاضر در مسابقات آسیاویژن این امکان را دارند تا در صورت عدم تمایل حضور تیم قهرمان در مسابقات مناطق کشوری درخواست خود را جهت حضور در این مسابقات اعلام نمایند.

بدیهی است الویت انتخاب با تیم هایی می باشد که در مسابقات سال 96 مقام بالاتری را در جدول مسابقات آسیاویژن کسب نموده باشند.

تیم های متقاضی این فرصت را دارند تا پایان وقت اداری روز شنبه 15 دی ماه درخواست کتبی خود را در سربرگ باشگاه، با مهر و امضای مدیرعامل باشگاه به مسئول رده مربوطه تحویل نمایند.

لازم به ذکر است در صورتی که تیم های مسابقات آسیاویژن هر رده درخواست حضور نداشته باشند انتخاب تیمها با تصمیم کمیته فنی از میان متقاضیان انجام خواهد پذیرفت.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول