:: چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

فوتسال تهران نایب قهرمان استعدادهای برتر کشور شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 624 ] - جمعه, 9 آذر 1397
فوتسال تهران نایب قهرمان استعدادهای برتر کشور شد

تیم فوتسال استان تهران موفق شد نایب قهرمان فستیوال استعدادهای برتر کشور شود. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ نخستین دوره المپیاد استعداد های برت...

تیم فوتسال استان  تهران موفق شد نایب قهرمان فستیوال استعدادهای برتر کشور شود.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ نخستین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور در رشته فوتسال با شرکت نخبگان این رشته ورزشی از بیست و پنج استان به میزبانی استان همدان که از روز دوشنبه  6آذر ماه آغاز شد که تیم فوتسال استان تهران در گروه اول این مسابقات با تیمهای پرقدرت مازندران،کرمان و همدان قرار گرفت و مرحله اول با کسب دو پیروزی و یک تساوی بعنوان سرگروه به مرحله حذفی صعود کرد.

در مرحله حذفی با شکست تیم های گیلان و چهارمحال بختیاری به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و در این مرحله نیز با شکست تیم خراسان جنوبی به فینال این مسابقات راه پیدا کرد و در دیدار فینال با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم سیستان و بلوچستان شد و به مقام نایب قهرمانی رسید. از نکات بارز این مسابقات کسب بهترین خط دفاع بود که تنها با سه گل خورده به عنوان بهترین خط دفاعی این مسابقات را از آن خود نمود و به گواه تمامی کارشناسان و استعدادیاب های فدراسیون فوتبال بهترین تیم از لحاظ فنی بود که گواهی این ادعا انتخاب پنج نفر از بازیکنان استان تهران به اردوی انتخابی تیم ملی بود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول