:: دوشنبه, 30 فروردین 1400

نشست مسئولین تیم ملی امید و هیات فوتبال استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1190 ] - یکشنبه, 6 آبان 1397
نشست مسئولین تیم ملی امید و هیات فوتبال استان تهران

مسئولان تیم ملی فوتبال امید ایران در راستای گسترش همکاری های دوجانبه روز یکشنبه نشستی با مسئولان هیات فوتبال استان تهران برگزار کردند. به گزارش پایگاه خبری هی...

مسئولان تیم ملی فوتبال امید ایران در راستای گسترش همکاری های دوجانبه روز یکشنبه نشستی با مسئولان هیات فوتبال استان تهران برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این نشست که با هدف هماهنگ سازی برنامه مسابقات لیگ امیدهای استان تهران با برنامه های تیم ملی فوتبال امید برگزار شد ، حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: مسابقات لیگ امید های کشور و همینطور لیگ های استانی در این رده سنی از اهمیت زیادی برخوردار است و بر همین اساس هماهنگی این برنامه ها با تیم ملی فوتبال امید می تواند کمک زیادی به ما بکند تا برای آماده سازی یک تیم هماهنگ و حضور قدرتمندانه در مسابقات تلاش کنیم.

استیلی همچنین اظهار داشت:آمادگی بازیکن در مسابقات باشگاهی طبیعتا روی روند فعالیت در تیم ملی هم تاثیر مستقیم دارد. بر همین اساس درخواست ما این است که برنامه مسابقات لیگ امیدها منطبق و مشابه با برنامه رده لیگ بزرگسالان کشور باشد. در این شرایط برنامه بازی های بازیکن در طول سال مشخص است و موجب می شود در هیچ مقطعی بازیکن از آمادگی مطلوب دور نشود.

دکتر حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت همکاری با تیم های ملی فوتبال در رده های مختلف گفت: طبیعتا تیم ملی نسبت به هر برنامه و موضوع دیگری اولویت دارد. خوشحالیم که مسابقات لیگ امید های استان تهران در سطح بسیار خوبی برگزار می شود و موجب شده بسیاری از بازیکنان تیم امید از این رقابت ها انتخاب شوند ، بر همین اساس ما هم علاقمند به تعامل با فدراسیون و تیم های ملی هستیم و با وجود محدودیت ها و کمبودهایی که هست همه تلاشمان را می کنیم تا طبق خواسته مسئولین و کادر فنی تیم امید ، لیگ امیدهای استان نیز با برنامه ای مشابه با برنامه رقابت های لیگ برتر بزرگسالان کشور برگزار شود. این مسابقات در حال حاضر با حضور 16 تیم و برگزاری 30 مسابقه در طول فصل برگزار می شود که در واقع تلاش شده با این برنامه ریزی آمادگی بازیکنان این رده نیز حفظ شود. امیدواریم در ادامه از نظر زمان بندی نیز بتوانیم تغییرات لازم را اعمال کنیم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول