:: دوشنبه, 30 فروردین 1400

ادامه پخش زنده مسابقات فوتبال پایه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1738 ] - سه شنبه, 17 مهر 1397
ادامه پخش زنده مسابقات فوتبال پایه

پس از پخش مسابقه دو تیم نونهالان کیا و سپاهان گرگان در هفته گذشته از شبکه امید قرار است دو مسابقه دیگر از لیگ تهران پخش زنده شود. به گزارش پایگاه خبری هیات فو...

پس از پخش مسابقه دو تیم نونهالان کیا و سپاهان گرگان در هفته گذشته از شبکه امید قرار است دو مسابقه دیگر از لیگ تهران پخش زنده شود.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با تلاش های صورت گرفته فی ما بین دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران و مدیران شبکه امید؛ مسابقه نونهالان لیگ برتر کشور بین دو تیم کیا و سپاهان گرگان روز جمعه از شبکه امید پخش زنده شد و حالا قرار است مسابقه حساس تیم های بالانشین لیگ نونهالان و دربی لیگ نوجوانان از شبکه امید پخش زنده شود.

هیات فوتبال استان تهران که همواره در تلاش بوده است با برگزاری مسابقات منظم و با کیفیت در رشد و تعالی فوتبال پایه مثمر ثمر باشد به منظور بالا بردن انگیزه بازیکنان نوجوانان و دیده شدن استعدادهای برتر فوتبال تهران و کشور این فصل قرار است زمینه پخش مسابقات پرتعدادی را در شبکه تلویزیونی امید فراهم آورد.

سال گذشته دربی نونهالان فوتبال تهران به عنوان اولین مسابقه رسمی فوتبال پایه از آنتن زنده شبکه امید پخش شد و حالا قرار است در هفته جاری مسابقه دو تیم کیا و استقلال از لیگ برتر نونهالان و دربی استقلال و پرسپولیس در رده نوجوانان از شبکه امید پخش تلویزیون شود.

 پخش زنده مسابقات فوتبال پایه مطمئنا بدون کمک و همیاری مدیران شبکه امید، مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون فوتبال، شورای تامین امنیت استان تهران، عوامل نیروی انتظامی امکان پذیر نبوده است و هیات فوتبال بر خود واجب می داند از زحمات مسئولین مربوطه که به جهت رشد و تعالی فوتبال پایه کشور تلاش می نمایند تشکر و قدردانی نماید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول