:: چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

دوره دانش افزایی فوتبال پایه در پردیس برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 578 ] - پنجشنبه, 5 مهر 1397
دوره دانش افزایی فوتبال پایه در پردیس برگزار شد

دوره دانش افزایی فوتبال پایه به همت هیات فوتبال شهرستان پردیس در این شهر برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دوره دانش افزایی فوتبال پایه ...

دوره دانش افزایی فوتبال پایه به همت هیات فوتبال شهرستان پردیس در این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دوره دانش افزایی فوتبال پایه روز سه شنبه 97/7/3 به همت هیات فوتبال شهرستان پردیس با حضور دکتر کیومرث دهقانپور مدرس AFC (کنفدراسیون فوتبال آسیا) در سالن همایش های شهرداری پردیس برگزار شد و با اعطای گواهینامه به شرکت کنندگان پایان یافت.

مهدی لاله دبیر هیات فوتبال شهرستان پردیس در خصوص این دوره گفت: در این دوره توجیهی مبانی مربی گری به صورت حرفه ای بر اساس علم روز و تجارب کشورهای اروپایی به صورت تئوری و عملی توسط مدرس AFC مطرح شد. وی تصریح کرد: مباحثی چون رابطه مربی با بازیکنان و مباحث روانشناسی، عادل بودن و نحوه احترام گذاشتن به مربیان، والدین و معلمان از دیگر موارد ذکر شده در این کلاس توجیهی بود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت. لاله ابراز امیدواری کرد که مربیان بتوانند مطالب بیان شده را برای فوتبال پایه بکار ببرند تا فوتبالیست های خوبی برای شهرستان پردیس تربیت کنند.

مهدی لاله به استعدادهای موجود در سطح شهرستان پردیس در این رشته اشاره کرد و گفت: مهم است که بدانیم چگونه از این ظرفیت ها و استعدادها استفاده کنیم و بهتر پرورش دهیم .گفتنی است در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول