:: دوشنبه, 30 فروردین 1400

افتتاح استاديوم ٣٥٠٠ نفری بعثت در حوزه جنوب شرق

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1061 ] - شنبه, 3 شهریور 1397
افتتاح استاديوم ٣٥٠٠ نفری بعثت در حوزه جنوب شرق

استادیوم ٣٥٠٠ نفری بعثت در حوزه جنوب شرق با حضور وزیر ورزش و جوانان به مناسبت هفته دولت افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان ت...

  استادیوم ٣٥٠٠ نفری بعثت در حوزه جنوب شرق با حضور وزیر ورزش و جوانان به مناسبت هفته دولت افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تران؛ استاديوم ٣٥٠٠ نفره روباز در حوزه جنوب شرق تهران در زميني به مساحت ١٥٠ هزار مترمربع با حضور وزير ورزش و جوانان، استاندار تهران، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران افتتاح شد.

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح این استادیوم گفت: در هفته دولت ٢٥٠ پروژه ورزشی با حدود ٢٠٠ میلیارد تومان اعتبار در کشور افتتاح خواهد شد.

وی افزود: تکمیل پروژه های نیمه تمام که از حدود ١٠ سال قبل معطل مانده اند در اولویت برنامه ها است و در جهت گسترش ورزش همگانی اقدام می شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتتاح جاده تندرستی در ورزشگاه ها از جمله افتتاح در مجموعه ورزشی تختی عنوان کرد: استقبال خوب شهروندان و مردم از جاده های تندرستی از جمله در ورزشگاه انقلاب موجب شد تا این پروژه در مجموعه ورزشگاه آزادی و تختی در غرب و شرق تهران در نظر قرار بگیرد.

سلطانی فر با بیان اینکه تهران برای سرانه ورزشی نیازمند توزیع عادلانه است تصریح کرد: افتتاح استادیوم ٣٥٠٠ نفره بعثت در جنوب شرق تهران در راستای افزایش سرانه ورزش همگانی در تهران است.

احداث این پروژه ورزشی از سال از سال 1386 آغاز شده بود اما از سال 95 عملیات احداث با همکاری شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی کشور وارد فاز جدیدی شد که امروز مناسبت هفته دولت افتتاح و به بهره برداری رسید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول