:: یکشنبه, 5 بهمن 1399

فستیوال استعدادیابی شهرستان پردیس برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 697 ] - چهارشنبه, 31 مرداد 1397
فستیوال استعدادیابی شهرستان پردیس برگزار شد

فستیوال استعدادیابی شهرستان پردیس با حضور مسئولان ورزشی و پیشکسوتان این رشته ورزشی در پریس برگزار شد.  به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ طبق ...

فستیوال استعدادیابی شهرستان پردیس با حضور مسئولان ورزشی و پیشکسوتان این رشته ورزشی در پریس برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ طبق روال هر ساله هیات فوتبال استان تهران، طرح استعدادیابی فوتبال شهرستان ها در تابستان سال 97 برگزار شد. در این فستیوال که در روز یکشنبه 28 مرداد با حضور 150 نفر شرکت کننده و زیر نظر دكتر صالح نيا رئيس كميته استعداديابى، مربیان استعدادیاب و مسئولان ورزشی شهرستان در بزرگترین زمین چمن شهرستان برگزار گردید. شنواره استعدادیابی فوتبال شهرستان  در رده پایه زیر 12 سال با استقبال زیادی از سوی مردم و مدارس فوتبال شهرستان روبرو شد.

دبیر هیات فوتبال شهرستان پردیس در خصوص این فستیوال گفت: در حال حاضر حدود 12 مدرسه فوتبال در شهرستان پردیس فعالیت دارند و از میان منتخبین مدارس فوتبال 45 نفر در مرحله اول و 25 نفر در مرحله دوم انتخاب و معرفی می شوند.

محمد علی وحیدخو نائب رییس هیات فوتبال شهرستان پردیس نیز در حاشیه این مراسم گفت: در میان بچه های فوتبالیست شهرستان، استعدادهای نهفته ای وجود دارد که با برگزاری جشنواره های استعدادیابی زیر نظر مربیان استعدادیاب می توانیم افراد توانمند و مستعد را شناسایی و با معرفی به تیم نونهالان شاهد موفقیت آنها باشیم.

لازم به ذکر است مرحله اول جشنواره استعدادیابی فوتبال شهرستان پردیس در رده پایه با معرفی 56 نفر به پایان رسید و برگزیدگان پس از گذراندن چند دوره آموزشی به مرحله بعد جهت معرفی به استان تهران اعزام خواهند شد.

در پایان هيات فوتبال شهرستان پرديس از شوراى اسلامى شهر و شهردارى پرديس و همچنين اداره ورزش و جوانان شهرستان كه همكارى صميمانه اى را در برگزارى اين جشنواره داشتند تشكر و قدردانى کرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول