:: شنبه, 4 بهمن 1399

پیام قدردانی دکتر شیرازی بابت انتخاب شدن هیات برتر کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1433 ] - سه شنبه, 2 مرداد 1397
پیام قدردانی دکتر شیرازی بابت انتخاب شدن هیات برتر کشور

دکتر حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران با انتشار پیامی از زحمات مسئولین فوتبال تهران تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس ا...

دکتر حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران با انتشار پیامی از زحمات مسئولین فوتبال تهران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ پس از انتخاب هیات فوتبال استان تهران به عنوان هیات فوتبال برتر کشور، دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال با انشار پیامی از تمامی افرادی که در سال گذشته سخت کوشیدند تا هیات استان تهران به عنوان برترین هیات کشور انتخاب شود تقدیر و قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

از اینکه طی سالیان گذشته در کسوت خدمت به جامعه ی بزرگ فوتبال استان تهران به انجام وظیفه پرداخته ام و اینک که با لطف پروردگار و زحمات بی دریغ اعضای هیات رئیسه، دبیرکل، روسا و اعضای هیات رئیسه شهرستان ها و حوزه های فوتبال تهران، کارمندان، داوران، عوامل اجرایی مسابقات و تمامی افرادی که خانواده بزرگ فوتبال تهران را تشکیل می دهند موفق به کسب عنوان برترین هیات فوتبال کشور شده ایم مسرورم و بدون شک بدون حمایت و تلاش های شما عزیزان کسب این عنوان توسط هیات فوتبال استان تهران امکان پذیر نبوده است.

مطمئنا جامعه بزرگ فوتبال پایتخت هیچگاه تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف فوتبال تهران از یاد نمی برد و امیدوارم که در آینده نیز از حضور پر شور و استمرار همکاری شما زحمتکشان فوتبال تهران در سطح استان بهرمند باشیم.

در پایان ضمن تشکر مجدد از تمامی عزیزانی که با تلاش خود در جای جای فوتبال استان موجب کسب این موفقیت ارزشمند شدند خواهشمندم با پشتکار و همت خود موجب سرفرازی فوتبال تهران در سال آتی فوتبالی کشور نیز باشند.

دکتر حبیب الله شیرازی
رئیس هیات فوتبال استان تهران


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول