:: چهارشنبه, 8 بهمن 1399

پیام قدردانی رضا عابدینی بابت انتخاب شدن هیات برتر کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1301 ] - سه شنبه, 2 مرداد 1397
پیام قدردانی رضا عابدینی بابت انتخاب شدن هیات برتر کشور

رضا عابدینی دبیرکل هیات فوتبال استان تهران با انتشار پیامی از زحمات مسئولین فوتبال تهران تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ رضا عابدینی ...

رضا عابدینی دبیرکل هیات فوتبال استان تهران با انتشار پیامی از زحمات مسئولین فوتبال تهران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ رضا عابدینی دبیرکل هیات فوتبال استان تهران پس از انتخاب هیات فوتبال استان تهران به عنوان هیات فوتبال برتر کشور با انشار پیامی از تمامی مسئولین، کارمندان و عوامل اجرایی مسابقات فوتبال استان تهران تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است:

امروز که هیات فوتبال استان تهران بعنوان برترین هیات فوتبال در سطح کشور انتخاب گردیده است بر خود لازم می دانم از زحمات دکتر شیرازی رئیس، هیات رئیسه محترم، روسا و اعضای هیات رئیسه و کارمندان هیات های فوتبال شهرستان ها و حوزه های استان تهران، کارمندان سختکوش هیات فوتبال، داوران و تمامی عوامل اجرایی مسابقات در سطح استان تهران که کوشیدند تا این موفقیت ماندگار کسب شود تشکر و قدردانی نمایم.

مطمئنا فوتبال استان تهران پس از کسب این عنوان وظیفه سخت تری را بر دوش احساس خواهد کرد و تمامی اعضا هیات فوتبال خواهند کوشید تا این کشتی را در مسیر موفقیت هدایت نمایند.  

باید اذعان کرد ایفای نقش محوری در فوتبال کشور ماموریتی است بزرگ برای فوتبال استان تهران که بایستی در راستای اجرای آن، همه همکاران در سطح استان تمام تلاش خود را به کار گیرند تا برای دست یابی به فوتبالی پویاتر در سال جاری به آن جامه عمل بپوشانیم.

رضا عابدینی
دبیرکل هیات فوتبال استان تهران


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول