:: چهارشنبه, 1 بهمن 1399

بخشنامه فدراسیون فوتبال در خصوص مدارس فوتبال در تابستان 97

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1466 ] - دوشنبه, 14 خرداد 1397

بخشنامه فدراسیون فوتبال در خصوص مدارس فوتبال در تابستان 97

فدراسیون فوتبال با توجه به پیش رو بودن فصل تابستان و تعطیلی مدارس بخش نامه ای مختص مدارس فوتبال منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ فدراس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بخشنامه فدراسیون فوتبال در خصوص مدارس فوتبال در تابستان 97

فدراسیون فوتبال با توجه به پیش رو بودن فصل تابستان و تعطیلی مدارس بخش نامه ای مختص مدارس فوتبال منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ فدراس...

فدراسیون فوتبال با توجه به پیش رو بودن فصل تابستان و تعطیلی مدارس بخش نامه ای مختص مدارس فوتبال منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی با توجه به پیش رو بودن فصل تابستان و تعطیلی مدارس طی بخش نامه ای موارد مهمی را اعلام کرد.

در این بخش نامه آمده است:

نظر به پیش رو بودن فصل تابستان و تعطیلی مدارس آموزش و پرورش، تعداد کثیری از نونهالان و نوجوانان علاقه مند به فوتبال جهت پُر کردن اوقات فراغت خود به مدارس فوتبال که بعضاً از طریق جراید رسمی، محلی و فضای مجازی تبلیغات گسترده ای نموده، مراجعه و ثبت نام می نمایند.

لذا در راستای صیانت و ارتقا ضریب فرهنگی، اخلاقی و فنی؛ ضروریست اقدام لازم نسبت به موارد ذیل صورت پذیرد.

\\*با هماهنگی های صورت گرفته با داره کل ورزش و جوانان استان، فرهنگ و ارشاد، آموزش و پرورش و شهرداری استان هرگونه همکاری و سرویس دهی اعم از اجاره زمین تمرین به مدارس فوتبال فاقد مجوز خودداری می گردد.

\\*هیات فوتبال لیست و مشخصات مدارس فوتبال فاقد مجوز را که در سطح استان یا شهرستان فعالیت دارند احصاء و با هماهنگی حراست اداره کل ورزش و جوانان استان مراتب به نیروی انتظامی ( اداره اماکن و پلیس امنیت) گزارش می شود.

\\*اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و سایر مدارک هویتی و ورزشی مربیان، مالکان، مدیران عامل و مسئولین مدارس فوتبال دارای مجوز و اقدام لازم نسبت به احراز صلاحیت ایشان توسط حراست ادارات کل ورزش و جوانان استان صورت می پذیرد.

\\*مدارس فوتبال تحت بازرسی و نظارت دائم قرار خواهند گرفت و نقاط ضعف و تخلفات احتمالی ایشان مورد شناسایی قرار می گیرد.

\\*کلیه مدارس فوتبال و آکادمی های فوتبال موکلفند پس از اخذ تاییدیه و مجوز، در بخش ورودی و تابلو اعلانات مدارس، مجوز فعالیت را جهت رویت مراجعین نصب نمایند.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول