:: یکشنبه, 9 آذر 1399

هم اندیشی با روءسا و دبیران هیات فوتبال حوزه ها در شمالشرق تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1092 ] - یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397
هم اندیشی با روءسا و دبیران هیات فوتبال حوزه ها در شمالشرق تهران

نشست هم اندیشی روءسا و دبیران هیات فوتبال حوزه ها با هیات فوتبال استان تهران حوزه در شمالشرق تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ شس...

نشست هم اندیشی روءسا و دبیران هیات فوتبال حوزه ها با هیات فوتبال استان تهران حوزه در شمالشرق تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ شست هم اندیشی روءسا و دبیران هیات فوتبال حوزه ها با هیات فوتبال استان تهران شنبه در 22 اردیبهشت ماه و با حضور دکتر شیرازی ریاست هیات فوتبال استان، رضا عابدینی دبیر هیات فوتبال استان، روءسا و دبیران هیات های فوتبال شش گانه تهران و در سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان شمالشرق تهران برگزار گردید.

 . در این جلسه که آقایان زرنگار ریاست محترم و حسینی معاونت محترم اداره ورزش و جوانان شمالشرق نیز حضور داشتند آقای زرنگار در رابطه با هماهنگی حوزه ها و وضعیت مدارس فوتبال در هر حوزه مطالبی را به سمع حاضرین رساندند. سپس محمد حامدی رییس هیات فوتبال شمالشرق تهران در رابطه با هماهنگی بین حوزه ها در مسایل مختلف برگزاری مسابقات با دیگر روءسا بحث و تبادل نظر نمودند و در پایان دکتر شیرازی ضمن تشکر از حوزه شمالشرق بابت میزبانی این جلسه در رابطه با هماهنگی بین حوزه ها و هیات فوتبال استان مطالبی را به سمع حاضرین رساندند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول