:: شنبه, 27 دی 1399

تاریخ و ساعت قرعه کشی فصل 97 مشخص شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1280 ] - دوشنبه, 27 فروردین 1397

تاریخ و ساعت قرعه کشی فصل 97 مشخص شد

تاریخ و ساعت مراسم قرعه کشی فصل 97 برای لیگ برتر و دسته اول مشخص شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ مراسم قرعه کشی فصل 97 برای مسابقات لیگ برتر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تاریخ و ساعت قرعه کشی فصل 97 مشخص شد

تاریخ و ساعت مراسم قرعه کشی فصل 97 برای لیگ برتر و دسته اول مشخص شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ مراسم قرعه کشی فصل 97 برای مسابقات لیگ برتر...

تاریخ و ساعت مراسم قرعه کشی فصل 97 برای لیگ برتر و دسته اول مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ مراسم قرعه کشی فصل 97 برای مسابقات لیگ برتر و دسته اول روز شنبه مورخ 1 اردیبهشت ساعت 11 در مجموعه فرهنگی سید الشهدا واقع در میدان هفت تیر، نبش کوچه طور برگزار می گردد.

نمایندگان کلیه تیم های حاضر در مسابقات آسیا ویژن و دسته اول موظف اند با در دست داشتن معرفی نامه از سوی باشگاه مربوطه در این جلسه حاضر شوند.

همچنین انتخاب نمایندگان باشگاهها به جهت حضور در کمیته فنی سال 97 در این جلسه انجام می شوند و رعایت نکات ذیل الزامی می باشد:

همراه داشتن معرفی نامه تایپ شده با مهر و امضا مدیرعامل باشگاه جهت اعلام کاندیداتوری در انتخابات نمایندگان الزامی می باشد.

لازم به توضیح است در انتخابات نمایندگان تیم ها برای فصل 97 تعداد 3 نماینده از بین کلیه کاندیدها در تمامی رده ها انتخاب می شوند. در واقع حضور نماینده از رده خاص الزامی نمی باشد و ممکن است هر 3 نماینده از یک رده انتخاب گردتد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول