:: شنبه, 14 تیر 1399

جلسه شناسایی نخبگان داوری برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1159 ] - چهارشنبه, 27 دی 1396
جلسه شناسایی نخبگان داوری برگزار شد

جلسه شناسایی نخبگان داوری استان تهران با حضور رئیس هیات فوتبال برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه شناسایی نخبگان داوری استان تهران ...

جلسه شناسایی نخبگان داوری استان تهران با حضور رئیس هیات فوتبال برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه شناسایی نخبگان داوری استان تهران با حضور دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال، حسین خوشخوان، علیرضا یزدانی، علی خسروی، حسین عرب براقی و جعفر خوشرو اعضای کمیته داوران هیات فوتبال و جمعی از داوران نخبه استان تهران در مجتمع سیدالشهدا برگزار گردید.

در این جلسه مقرر شد داوران انتخاب شده به صورت تیم های داوری دسته بندی گردند و عملکرد آنان توسط اعضای کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران به صورت گردشی مورد ارزیابی قرار گیرد.

در مرحله نخست این طرح که به منظور ارتقا سطح کیفی و رشد علمی در داوری استان تهران برگزار می گردد تعداد 20 داور انتخاب شده اند تا مورد نظارت قرار گیرند.

برای انتخاب این لیست 20 نفره شاخص هایی چون سن کمتر از 25 سال، سطح تحصیلات، فیزیک مناسب و همکاری و تداوم در داوری در نظر گرفته شده است.

همچنین در پایان این جلسه از امیرحسین بهادری کمک داور 18 ساله دیدار دربی جوانان که با عملکرد خوبش مورد تحسین ناظرین هیات فوتبال قرار گرفته بود تقدیر به عمل آمد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول