:: شنبه, 14 تیر 1399

تعطیلی و پلمپ ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1407 ] - یکشنبه, 7 آبان 1396

تعطیلی و پلمپ ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز

دستور پلمپ و تعطیلی ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز صادر شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از ایسنا، با پیگیری و اقدامات کمیته اخلاق فدراسیون... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تعطیلی و پلمپ ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز

دستور پلمپ و تعطیلی ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز صادر شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از ایسنا، با پیگیری و اقدامات کمیته اخلاق فدراسیون...

دستور پلمپ و تعطیلی ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از ایسنا، با پیگیری و اقدامات کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و ارائه گزارش به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران، دستور پلمپ و تعطیلی ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز صادر و از فعالیت های آنها جلوگیری شد.

در تمامی سال های گذشته مسئولان ذیصلاح با کمک حراست وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و ارکان قضایی برخورد های جدی با متخلفان فعال در مدارس فوتبال انجام داده بودند که هر از چند گاهی چند مدرسه و مرکز آموزش فوتبال تعطیل شده بود. با این حال در تمام سال های گذشته هیچ وقت رسیدگی لازم برای برچیده شدن فساد در مدارس فوتبال آنطور که اهالی این رشته انتظار داشتند انجام نشد.

در شرایط کنونی اما در نتیجه تحقیقات گسترده و بررسی های قانونی صورت گرفته توسط مراجع ذیصلاح و جمع بندی چندین پرونده مهم فساد مالی و اخلاقی در مدارس فوتبال در سال های اخیر، تخلف ۱۱۶ مدرسه فوتبال برای مسئولان محرز شده و حالا با تعطیلی و پلمپ این مراکز، به زودی به تخلفات مختلف افراد فعال در این ۱۱۶ مدرسه فوتبال در قوه قضائیه رسیدگی خواهد شد.

در سال های اخیر عمل های مجرمانه ای در مدارس فوتبال غیرمجاز انجام گرفت که بر همین اساس، فدراسیون فوتبال ضمن شناسایی و برخورد با آنها، با تذکر متعدد به خانواده ها، از آنها خواست فرزندان خود را تنها در مدارس مجازی که نام و آدرس شان توسط سایت رسمی هیات فوتبال استان تهران و آکادمی ملی فوتبال اعلام شده، ثبت نام کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول