:: شنبه, 14 تیر 1399

صعود نوجوانان ایران به جمع ۸ تیم برتر دنیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 998 ] - سه شنبه, 25 مهر 1396
صعود نوجوانان ایران به جمع ۸ تیم برتر دنیا

یم فوتبال نوجوانان ایران با عبور از سد مکزیک به جمع هشت تیم برتر جام جهانی راه پیدا کرد. در روز دوم از مسابقات مرحله یک هشتم جام جهانی فوتبال نوجوانان 2017 سا...

یم فوتبال نوجوانان ایران با عبور از سد مکزیک به جمع هشت تیم برتر جام جهانی راه پیدا کرد.

در روز دوم از مسابقات مرحله یک هشتم جام جهانی فوتبال نوجوانان 2017 ساعت 15 امروز (سه شنبه) تیم نوجوانان ایران به مصاف مکزیک رفت و با نتیجه  2 بر یک از سد مکزیک گذشت.

در این دیدار محمد شریفی در دقیقه 7 از روی نقطه پنالتی و الهیار صیادمنش در دقیقه 11  برای ایران موفق به گلزنی شدند و دلا روسا در دقیقه 37 تک گل حریف را به ثمر رساند.

در این دیدار علی غلام زاده، طاها شریعتی, مجید نصیری، علی ستاوی, احمدجلالی, محمد شریفی، علی داوران(62- امیر اسماعیل زاده)، امیرحسین حسین زاده (84-امیر خدامرادی) ، محمد قادری، یونس دلفی (86-وحید نامداری)، الهیار صیادمنش برای تیم ایران به میدان رفتند.

یونس دلفی با دریافت کارت زرد در دقیقه 80 و دوکارته شدن بازی بعدی ایران را از دست داد.

شاگردان عباس چمنیان پیش از آغاز جام جهانی موفق شده بودند مکزیکی ها را در دیداری تدارکاتی در اسپانیا با نتیجه 3 بر صفر شکست دهند.

نوجوانان مکزیک در سال های 2005 و 2011 موفق به کسب عنوان جام جهانی شده بود.

در دیگر بازی همزمان این مرحله دیدار تیم های اسپانیا و فرانسه نیز با نتیجه 2 بر یک به سود اسپانیا به اتمام رسید تا این تیم حریف ایران در مرحله یک چهارم نهایی شود. این دیدار یکشنبه آینده 30 مهر برگزار می شود.

رقابت های امروز (سه شنبه) با برگزار دو دیدار دیگر از ساعت 18 به پایان می رسد که ژاپن با انگلیس و عراق با مالی مصاف می کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول