:: پنجشنبه, 1 آبان 1399

جلسه هماهنگی پیش از فصل ناظران فوتبال تهران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 933 ] - سه شنبه, 13 تیر 1396
جلسه هماهنگی پیش از فصل ناظران فوتبال تهران برگزار شد

جلسه هماهنگی ناظران مسابقات فوتبال تهران در سال 96 برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از فصل ناظران مسابقات فوتبال تهرا...

جلسه هماهنگی ناظران مسابقات فوتبال تهران در سال 96 برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از فصل ناظران مسابقات فوتبال تهران با حضور دکتر شیرازی رئیس هیئت؛ آقایان میدانی، داودزاده، عرب براقی، دکتر دانشور و جمعی از ناظران فوتبال تهران جهت ایجاد هماهنگی پیش از شروع مسابقات استان تهران برگزار شد.

در این جلسه دکتر شیرازی ضمن تشکر از ناظران فوتبال تهران که در سال گذشته کمک کردند تا بازی های استان به خوبی برگزار شود از آنها خواست در فصل جدید نیز با دقت بیشتری مسائل مربوط را دنبال نمایند تا شاهد هیچ کاستی ای از سوی هیئت فوتبال در برگزاری مسابقات نباشیم.

در ادامه این نشست مسئولین مربوط به کمیته ناظران با اعضای حاضر در جلسه به صحبت پرداختند و نکات و مسائل مختلف درباره برگزاری هرچه بهتر مسابقات در فصل 96 فوتبال تهران را به ناظران گوشزد کردند.

در پایان ناظران فوتبال تهران ابراز امیدواری کردند بتوانند در فصل جدید مسابقات نیز به هرچه بهتر برگزار شدند مسابقات کمک شایانی نمایند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول