:: چهارشنبه, 14 خرداد 1399

دکتر پورمند: امدادگران هوادار در ورزشگاه آزادی مستقر می شوند / این طرح به طور مستمر اجرا خواهد شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2123 ] - شنبه, 16 بهمن 1395
دکتر پورمند: امدادگران هوادار در ورزشگاه آزادی مستقر می شوند / این طرح به طور مستمر اجرا خواهد شد

رئیس دپارتمان پزشکی هیئت فوتبال استان تهران از اجرای طرح امدادگر هوادار خبر داد. دکتر علی پورمند رئیس دپارتمان پزشکی هیئت فوتبال استان تهران در گفتگو با پایگا...

رئیس دپارتمان پزشکی هیئت فوتبال استان تهران از اجرای طرح امدادگر هوادار خبر داد.

دکتر علی پورمند رئیس دپارتمان پزشکی هیئت فوتبال استان تهران در گفتگو با پایگاه خبری این هیئت گفت: پس از دستور دکتر شیرازی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران مبنی بر حمایت از تماشاگران لیگ برتر کشور که در ورزشگاه های تهران حاضر می شوند؛ دپارتمان پزشكى با همکاری ایفمارک طرح امدادگر هوادار را به اجرا در خواهد آورد.

دکتر پورمند ادامه داد: شروع طرح امدادگر هوادار در لیگ شانزدهم از مسابقه پرسپولیس و تراکتورسازی خواهد بود و در این طرح 25 پزشکیار آموزش دیده هیئت فوتبال در خصوص فوریت های پزشکی، احیا و حمل مصدوم؛ یک ساعت و نیم قبل از شروع مسابقه در ورزشگاه آزادی حاضر خواهند شد تا در صورت بروز مشکل بین هواداران به آنها رسیدگی کنند.

رئیس دپارتمان پزشکی هیئت فوتبال اضافه کرد: گروه امدادگران هوادار به دستگاه پیشرفته شوک و لوازم اولیه که در آمبولانس های کشور مورد استفاده قرار میگیرد مجهز هستند و آماده جلوگیری از بروز حوادث پیش بینی نشده بین هواداران خواهند بود. این 25 پزشکیار در گروه های 2 نفره و در 12 پایگاه در میان هواداران حاضر خواهند بود و بنده به عنوان افسر پزشكى مسابقه با گروه آمبولانس در ارتباط مستمر خواهیم بود. امدادگران در میان تماشاگران با تابلوی مشخص که نام امدادگر هوادار بر روی آن نوشته شده است در معرض دید هواداران قرار خواهند گرفت تا در صورت بروز مشکل سریعا به آنها مراجعه شود.

دکتر پورمند در پایان گفت: امیدواریم در این مسابقه و دیگر مسابقات فوتبال شاهد خطرات غیر مترقبه برای هواداران فوتبال نباشیم ولازم است با اندیشیدن چنين  تمهیداتی از بروز خطرات احتمالی بین هواداران فوتبال جلوگیری نمائیم و هیئت فوتبال تهران با همکاری ایفمارک سعی دارد در ادامه مسابقات مهم لیگ برتر نیز این طرح را به اجرا در آورد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول