:: جمعه, 9 خرداد 1399

جلسه هم اندیشی رئیس و دبیر هیئت تهران با رؤسای حوزه ها برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2434 ] - یکشنبه, 19 دی 1395
جلسه هم اندیشی رئیس و دبیر هیئت تهران با رؤسای حوزه ها برگزار شد

رؤسای حوزه های هیئت فوتبال استان تهران با رئیس و دبیر هیئت تهران به میزبانی هیئت جنوب شرق تهران تشکیل جلسه دادند. در این جلسه که با حضور دکتر شیرازی رئیس و رض...

رؤسای حوزه های هیئت فوتبال استان تهران با رئیس و دبیر هیئت تهران به میزبانی هیئت جنوب شرق تهران تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه که با حضور دکتر شیرازی رئیس و رضا عابدینی دبیر هیئت تهران برگزار می شد آقایان اربابی(رئیس حوزه شمیرانات)، حامدی (رئیس حوزه شمال شرق)، زواره(رئیس هیئت جنوب شرق) حضور داشتند.

رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در حوزه های هیئت فوتبال استان تهران به برگزاری هرچه بهتر مسابقات در حوزه ها تاکید داشتند و مشکلات حوزه ها را در خصوص برگزاری مسابقات و نیازهایشان مورد برسی قرار دادند.

در ادامه، بخش نامه ی رسیده از فدراسیون فوتبال در خصوص ممنوعیت فعالیت  تبعه افغانستانی در فوتبال تهران به روسای حوزه ها ابلاغ شد تا پس از این از فعالیت مهاجرین افغانستانی در فوتبال تهران جلوگیری به عمل آید. طبق آیین نامه این افراد تنها اجازه بازی در لیگ های برتر کشور را دارند و می بایست زیر نظر فدراسیون به فعالیت بپردازند.

در پایان دکتر شیرازی از فعالیت های هیئت جنوب شرق در خصوص احداث ساختمانی درخور نام این هیئت فوتبال که با تلاش های رئیس این حوزه جناب آقای زواره در حال تکمیل می باشد قدردانی به عمل آورد و آرزو کرد هرچه زودتر با افتتاح این ساختمان فوتبال تهران از ظرفیت بهتری برخوردار باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول