:: یکشنبه, 31 تیر 1403

مصاحبه مدیرعامل شهید اورکی در رابطه با عملکرد هیات تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 955 ] - دوشنبه, 3 بهمن 1401

مصاحبه مدیرعامل شهید اورکی در رابطه با عملکرد هیات تهران

مدیرعامل باشگاه شهید اورکی اسلامشهر عملکرد هیات فوتبال استان را مورد ارزیابی قرار داد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ آقای کاظم زاده مدیرعامل ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مصاحبه مدیرعامل شهید اورکی در رابطه با عملکرد هیات تهران

مدیرعامل باشگاه شهید اورکی اسلامشهر عملکرد هیات فوتبال استان را مورد ارزیابی قرار داد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ آقای کاظم زاده مدیرعامل ب...

مدیرعامل باشگاه شهید اورکی اسلامشهر عملکرد هیات فوتبال استان را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ آقای کاظم زاده مدیرعامل باشگاه خصوصی شهید اورکی اسلامشهر در رابطه با ارزیابی عملکرد هیات فوتبال و مسابقات تهران به مصاحبه ای با روابط عمومی هیات فوتبال تهران پرداخت.

ایشان مصاحبه خود را با اشاره به حضور چهار دهه ای خود در فوتبال پایه گفت: پس از دهه ها فعالیت در فوتبال پایه، اکنون مدیریت مجموعه شهید اورکی اسلامشهر را عهده دارم و شناخت کاملی از فوتبال پایه دارم. استان تهران به عنوان مهد فوتبال پایه کشور مطرح بوده و میباشد.

فوتبال تهران زنده و در حال نفس کشیدن است و این پویایی لازمه یک برنامه قوی میباشد که قطعا برنامه دقیق و منظم هیات تهران قابل مشاهده است. شما وقتی حرکت میکنی و چند ده هزار نونهال،نوجوان و جوانان را در فوتبال پایه برنامه ریزی میکنید قطعا مشکلاتی هم دارد و در مرحله اول باید هر منتقد یک پیشنهاد دهنده نیز باشد که همه چیز درست باشد.

تیم دکتر شیرازی و هیات فوتبال تهران به خوبی در حال فعالیت هستند. داوری مسابقات استان تهران خوب شده است اما باید بروزتر باشد. هر چه داوری قوی تر باشد فوتبال نیز ارتقا پیدا میکند. داوران تهران همه تحصیل کرده هستند و باید ازشون حمایت کنیم که به بالاترین مراتب برسند.

ایشان ادامه دادند که: باید از تیم ها به ویژه خصوصی ها حمایت شود تا اشتیاق جهت حمایت از جوانان از بخش خصوصی زنده بماند. وقتی من حضور داوران بزرگ امثال فروغی ها رو در کمیته داوران میبینم خیالم راحت میشود که جای ارتقا بیش از قبل رو در داوری داریم اما میبایست نظارت داوری و مسابقات رو افزایش دهیم. در پایان اگر میخواهیم پیشرفت کنیم باید سطح علمی داوران و مربیان رو در تهران بیشتر از قبل افزایش دهیم تا باعث رشد فوتبال تهران شود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول