:: یکشنبه, 16 بهمن 1401

اعلام برنامه مسابقات هفته دهم و یازدهم نونهالان کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 527 ] - دوشنبه, 14 آذر 1401
اعلام برنامه مسابقات هفته دهم و یازدهم نونهالان کشور

برنامه مسابقات هفته های دهم و یازدهم قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور فصل 1402-1401 در گروه های چهارگانه اعلام شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهرا...

برنامه مسابقات هفته های دهم و یازدهم قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور فصل 1402-1401 در گروه های چهارگانه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

گروه یک
هفته دهم
جمعه 2 دی
آینده سازان اصفهان -آرمان شیراز  - ساعت 13:30- ورزشگاه  قیام زرین شهر
پارسوماش اهواز- عقاب زاگرس کرمانشاه- ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی ملی و حفاری اهواز
پارس برازجان - خلیج فارس نوین شیراز- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی برازجان
آریان اهواز- فولاد خوزستان - ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی ملی و حفاری اهواز

هفته یازدهم:
جمعه 9 دی
آرمان شیراز- عقاب زاگرس کرمانشاه - ساعت 13:30- ورزشگاه  گویوم شیراز
آینده سازان اصفهان- پارس برازجان - ساعت 13:30- ورزشگاه  قیام زرین شهر
فولاد خوزستان -پارسوماش اهواز - ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی اهواز
خلیج فارس نوین شیراز -آریان اهواز- ساعت 13:30- ورزشگاه  ارتش شیراز

گروه دو:
هفته دهم
جمعه 2 دی
استقلال نوین یاسوج - مس کرمان- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی یاسوج
خلیج فارس شیراز- نوین فولاد یزد- ساعت 13:30- ورزشگاه  ارتش شیراز
سپاهان اصفهان- مس رفسنجان - ساعت 13:30- ورزشگاه  صفائیه صفائیه
ایمان سبز شیراز- وصال شیراز- ساعت 13:30- ورزشگاه  بعثت شیراز

هفته یازدهم
جمعه 9 دی
مس کرمان - نوین فولاد یزد - ساعت 13:30- ورزشگاه  شهدا کرمان
استقلال نوین یاسوج - سپاهان اصفهان- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی یاسوج
مس رفسنجان - ایمان سبز شیراز - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی رفسنجان
وصال شیراز - خلیج فارس شیراز - ساعت 13:30- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد

گروه سه
هفته دهم
پنجشنبه اول دی
پیشگامان مشهد - بادامکی مشهد- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد
جمعه 2 دی
متین بابل - شهروند نور - ساعت 13:30- ورزشگاه  موزیرج بابل
یاران خداداد مشهد - استیل البرز آق قلا - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد
شاهین آمل -پدیده ساری  - ساعت 13:30- ورزشگاه  چمران آمل
هفته یازدهم
پنجشنبه 8 دی
استیل البرز آق قلا- شاهین آمل  - ساعت 13:30- ورزشگاه  شهدا آق قلا 
پیشگامان مشهد -یاران خداداد مشهد  - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد
پدیده ساری- متین بابل- ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی ساری
جمعه 9 دی
بادامکی مشهد - شهروند نور - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد

گروه چهار
هفته دهم
پنجشنبه اول دی
دبیری تبریز - ملوان بندر انزلی - ساعت 13:30- ورزشگاه  مرزداران تبریز
جمعه 2 دی
شهرداری اردبیل - کیا مهر کرمانشاه - ساعت 13:30- ورزشگاه  شهید صوابی نیر
مهدیه تبریز - دوستی مهر تهران - ساعت 13:30- ورزشگاه  مرزداران تبریز

هفته یازدهم
پنجشنبه 8 دی
دوستی مهر تهران- دبیری تبریز - ساعت 13:30- ورزشگاه  زمزم تهران 
کیا تهران - شهرداری اردبیل  - ساعت 13:30- ورزشگاه  بعثت تهران
کیا مهر کرمانشاه -  مهدیه تبریز - ساعت 13:30- ورزشگاه  فجر کرمانشاه


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول