:: یکشنبه, 10 مهر 1401

توضیحات دبیر هیات در خصوص تماشاگران دیدار پیکان و نساجی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 136 ] - دوشنبه, 7 شهریور 1401
توضیحات دبیر هیات در خصوص تماشاگران دیدار پیکان و نساجی

دبیر هیات فوتبال استان تهران درمورد احتمال غیبت تماشاگران در بازی پیکان و نساجی توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، عباس تیموری ...

دبیر هیات فوتبال استان تهران درمورد احتمال غیبت تماشاگران در بازی پیکان و نساجی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، عباس تیموری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اعتراض ایزد سیف الله پور، مدیرعامل باشگاه نساجی به بدون تماشاگر برگزار شدن دیدار این تیم با پیکان در هفته سوم لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به اینکه سازمان لیگ حضور تماشاگران را به اخذ مجوز از شورای تامین منوط کرده است در هفته گذشته ابن ورزشگاه را بازدید کرده و ایراداتی مثل بحث گیت، پارکینگ ها و .... به آن گرفتند.

وی افزود: هنوز این ایرادات برطرف نشده است . با توجه به اینکه باشگاه نساجی قصد حضور هوادارانش در این ورزشگاه را دارد، من از شورای تامین استعلام گرفتم و قرار است در جلسه هماهنگی بازی که امروز برگزار می شود، جواب این استعلام را دریافت کنیم. اگر نظر این بود که مشکلات ورزشگاه در زمینه بلیت فروشی و گیت ها برطرف شده تماشاگران حضور پیدا خواهند کرد .

دبیر هیات فوتبال تهران تصریح کرد: اگر نظر شورای تامین این بود که مشکلات به قوت خود باقی است و هنوز برطرف نشده بعید است دیدار پیکان و نساجی با حضور هوادار انجام شود. همانگونه که در بازی امروز سایپا و دریای بابل مشکلات پا برجا بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول