:: یکشنبه, 10 مهر 1401

بازدید معاونت فرهنگی وزارت ورزش از ورود بانوان به ورزشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 398 ] - جمعه, 4 شهریور 1401
بازدید معاونت فرهنگی وزارت ورزش از ورود بانوان به ورزشگاه

معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان از ورود بانوان به ورزشگاه آزادی تهران با همراهی دکتر شیرازی بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران عصر پ...

معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان از ورود بانوان به ورزشگاه آزادی تهران با همراهی دکتر شیرازی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران عصر پنجشنبه 4 شهریور ماه در حاشیه مسابقه استقلال تهران و مس کرمان از هفته سوم لیگ برتر فوتبال آقای دکتر کلهر معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان به همراه دکتر شیرازی رییس هیات فوتبال استان تهران از نحوه ورود بانوان به استادیوم و جایگاه در نظر گرفته شده برای بانوان بازدید به عمل آوردند،

دکتر سینا کلهر در خصوص حضور بانوان اظهار داشت:حضور بانوان در ورزشگاه ها اتفاق بسیار خوبی است و ما قبلا هم گفته بودیم که این اتفاق هرچه زودتر باید در ورزشگاه ها رخ دهد، امیدوارم که این حضور تا انتها پیش برود و در ورزشگاه ها شاهد فضای فرهنگی باشیم،خود رسانه ها هم به این موضوع پی خواهند برد که حضور بانوان باعث بهتر شدن جو ورزشگاه ها می شود و نوع شعارها بهتر خواهد شد، ما سعی داریم در آینده شرایط را برای حضور بانوان بهتر و مشکلات جایگاه بانوان را رفع کنیم.

گفتنی است مهر ماه 1397 در جریان بازی ایران بولیوی در ورزشگاه آزادی برای اولین بار بانوان در ورزشگاه حاضر شدند،در 19 آبان ماه در فینال لیگ قهرمانان دیدار پرسپولیس و کاشیمای ژاپن صدای زنان دوباره در ورزشگاه طنین انداز شد،ایران و کامبوج در مقدماتی جام جهانی سومین باری بود که این مهم رخ داد و بار چهارم در بازی ایران و عراق بانوان شاهد صعود شاگردان دراگان اسکوچیچ به جام جهانی شدند.

حال برای نخستین بار درتاریخ لیگ برتر بانوان کشورمان عصر پنجشنبه دیدار استقلال و مس کرمان را نظاره گر بودند، در پی این اتفاق،صفحه رسمی فیفا واکنش جالبی داشت و با انتشار قلب ابی و ریتوئیت کردن توئیت باشگاه استقلال از حضور بانوان استقبال کرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول