:: یکشنبه, 10 مهر 1401

ویزیت رایگان ورزشکاران و داوران در ساختمان هیات فوتبال استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 457 ] - یکشنبه, 23 مرداد 1401
ویزیت رایگان ورزشکاران و داوران در ساختمان هیات فوتبال استان تهران

ویزیت رایگان ورزشکاران و داوران در ساختمان هیات فوتبال استان تهران در روزهای شنبه آغاز شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران دکتر علی پورمند رئیس ک...

ویزیت رایگان ورزشکاران و داوران در ساختمان هیات فوتبال استان تهران در روزهای شنبه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران دکتر علی پورمند رئیس کمیته پزشکی در طی یک گفت و گوی دوستانه با روابط عمومی این هیات اضافه کرد: مهم ترین وظیفه کمیته پزشکی رصد و کنترل جمعیت بیست الی سی هزار نفری ورزشکارانی است که در قالب تیم های مختلف فعالیت دارند تا مشکلات خاصی در این افراد وجود نداشته باشد تا بتوانند با وضعیت ایده آل به مسابقات برسند،وظیفه دیگر این کمیته پیشگیری از آسیب دیدگی ها و بیماری ها در بازیکنان است تا با سلامت کامل فصل را پشت سر بگذارند.

ایشان در رابطه با این سوال که برنامه های پیش رو در این کمیته چیست، اضافه کردند:با توافق انجام شده با ریاست محترم هیات فوتبال استان تهران آقای دکتر شیرازی مقرر شد هر هفته روز های شنبه از ساعت 13 الی 17 برای ورزشکارانی که دارای کارت مسابقات مختلف و تحت نظر هیات فوتبال هستند و داوران دارای کارت رسمی داوری،ویزیت رایگان انجام شود تا عملیات پیشگیری و کنترل و همچنین درمان این عزیزان هرچه سریع تر انجام شود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول