:: یکشنبه, 10 مهر 1401

کمیته پیشکسوتان هیات فوتبال تشکیل جلسه داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 260 ] - جمعه, 21 مرداد 1401
کمیته پیشکسوتان هیات فوتبال تشکیل جلسه داد

جلسه کمیته پیشکسوتان هیات فوتبال با حضور رئیس هیات فوتبال تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛  جلسه کمیته پیشکسوتان با حضور آقایان فل...

جلسه کمیته پیشکسوتان هیات فوتبال با حضور رئیس هیات فوتبال تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه کمیته پیشکسوتان با حضور آقایان فلاح رییس کمیته، بیاتی نماینده تیم های حاضر در لیگ برتر، اکبرزاده نماینده لیگ یک و ناخدا نماینده لیگ دو در روز چهارشنبه نوزدهم مردادماه در دفتر ریاست هیات فوتبال استان تهران برگزار شد. در این جلسه که با هدف برنامه ریزی برای شروع مسابقات رده های مختلف پیشکسوتان و تدوین آیین نامه مسابقات در سال 1401 تدارک دیده شده بود جناب آقای دکتر شیرازی ضمن تاکید بر حفظ شأن و منزلت پیشکسوتان محترم،خواستار توجه هرچه بیشتر به امور این کمیته و انعکاس اخبار این عزیزان در صفحات رسمی هیات شدند و قول هر گونه همکاری جهت برگزاری هرچه باکیفیت تر این مسابقات رادادند و عیادت ازپیشکسوتان و تقدیر و تجلیل ازاین عزیزان را پیشنهاد دادند تا به صورت مستمر صورت پذیرد. 

همچنین در این جلسه مقررشد که تیم ها برای تحویل مدارک از روز شنبه 29 مرداد ماه در ساختمان هیات فوتبال استان تهران اقدام نمایند و مسابقات از تاریخ 15 شهریور آغاز گردد. ضمن این که برای مسابقات تیم های لیگ برتر زمین فوتبال باشگاه پیام، برای لیگ یک زمین فوتبال مجموعه غدیر در نظر گرفته شد و برای لیگ دو بعد از تایید نهایی زمین تصمیم گیری خواهد شد.

در پایان این نشست گفت و گوی دوستانه ای با عزیزان کمیته پیشکسوتان صورت گرفت که در این بخش آقای فلاح رییس این کمیته از توجه ویژه ریاست هیات آقای دکتر شیرازی به کمیته پیشکسوتان و تلاش های بسیار زیاد ایشان در سال های حضورشان در پست ریاست هیات و زحمات ایشان تشکر و قدر دانی نمودند و خاطر نشان کردند اگر این حمایت ها ادامه دار باشد از دل این مسابقات یک تیم ملی پیشکسوتان بسیار قدرتمند ایجاد خواهد شد و خواستار توجه و حمایت مسئولین،فدراسیون فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان به پیشکسوتان شدند.

آقای بیاتی نیز نماینده تیم های لیگ برتر فرمودند که از زمانی که آقای دکتر شیرازی به ریاست هیات درآمدند مسابقات پیشکسوتان راه اندازی شده و تا کنون به جز دوران کرونا ادامه داشته است و درخواست توجه حامیان مالی به این گونه مسابقات دراین رد ه سنی  را داشتند تا تیم ها و کسانی که سال ها در فوتبال زحمت کشیده و حالا به این رده رسیده هزینه های کمتری را پرداخت کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول