:: یکشنبه, 10 مهر 1401

اردلان : تلاش می کنیم تا از عنوان قهرمانی پیکان تهران دفاع کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 174 ] - جمعه, 21 مرداد 1401
اردلان : تلاش می کنیم تا از عنوان قهرمانی پیکان تهران دفاع کنیم

نیلوفر اردلان سرمربی تیم پیکان تهران در خصوص اخرین وضعیت این تیم مصاحبه ای داشت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، پیکان تهران قهرمان فصل گذشته لی...

نیلوفر اردلان سرمربی تیم پیکان تهران در خصوص اخرین وضعیت این تیم مصاحبه ای داشت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، پیکان تهران قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بانوان، این فصل با هدایت نیلوفر اردلان و جذب ستاره های استان تهران سعی در تکرار قهرمانی خود دارد. 

سرمربی این تیم نیلوفر اردلان در گفتگو با روابط عمومی هیات فوتبال تهران در خصوص شرایط تیمش گفت:  از 19 مرداد 1401 تمرینات خود را به طور رسمی آغاز کردیم. تلاش کردیم با جذب بازیکنان تهرانی، بومی گرایی کنیم و تا حد امکان شالکه فصل پیش را حفظ کنیم. از تمام بازیکنانی که فصل پیش در این تیم حضور داشتند تشکر می کنم.

وی گفت : این فصل فرزانه توسلی، مهتاب بنایی، مارال ترکمان، فاطمه تراحی و زیلان مرادی را به تیم اضافه کردیم و تمام تلاشمان را می کنیم که عنوان قهرمانی خود را حفظ کنیم . 

نیلوفر اردلان در پایان گفت: انشالله که بتوانیم در کنار بازیکنان و کادر فنی با پرتجربه؛ خانم ها محمودی، ایزدمهر و مهاجرانی به این مهم دست یابیم. از مدیر تیم خانم احمدی نیز تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم جام قهرمانی را برای دومین فصل پیاپی در تهران نگه داریم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول