:: یکشنبه, 10 مهر 1401

یازده بازیکن از تهران به تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 437 ] - سه شنبه, 18 مرداد 1401

یازده بازیکن از تهران به تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان را اعلام کرد که یازده بازیکن دعوت شده از استان تهران میباشد. به گزارش روابط عمو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
یازده بازیکن از تهران به تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان را اعلام کرد که یازده بازیکن دعوت شده از استان تهران میباشد. به گزارش روابط عمو...

سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان را اعلام کرد که یازده بازیکن دعوت شده از استان تهران میباشد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال نوجوانان از 21 مرداد آغاز می شود تا پس از تمرینات مستمر، بازیکنان روز 30 مرداد ماه به تورنمنت ازبکستان اعزام شوند.بر همین اساس حسین عبدی، سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 17 سال، اسامی 25 بازیکن دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

ابوالفضل ذلخایی، سعید امیری، آرشا شکوری، محمد حسین شریفی از استقلال و ایلیا رحمانی، امیر محمدرزاقی نیا، سمیر حبوباتی، علیرضا شریفی، نیما اندرز، ابوالفضل موردی، و علیرضا همائی فرد از تهران

امیرضا جدی از آذربایجان شرقی

حسام نفری، کسری طاهری، اسماعیل قلی زاده،رضا غندی پور از اصفهان

امیر مهدی بهمن پور، عرفان درویش عالی، ضرغام سعداوی، رئوف سلطانی، حسین محمدیان و محمد عسگر از خوزستان

یعقوب براجعه از کرمان

مهدی موسوی از کهگیلویه و بویر احمد

ماهان صادقی از گیلان

گفتنی است، ملی پوشان به منظور حضور در تورنمنت ازبکستان روز 30 مرداد ماه تهران را به مقصد این کشور ترک می کنند.  بازیکنان فوق باید ساعت 8:00 صبح جمعه 21 مرداد ماه 1401 خود را به کادر فنی معرفی کنند.

ملی پوشان دعوت شده باید اصل پاسپورت، اسکن شناسنامه و کارت ملی، کارت واکسیناسیون و بیمه ورزشی را به همراه خود داشته باشند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول