:: یکشنبه, 23 مرداد 1401

تبریک رئیس هیات فوتبال برای روز جهانی ورزشی نویسان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 114 ] - شنبه, 11 تیر 1401
تبریک رئیس هیات فوتبال برای روز جهانی ورزشی نویسان

هیات فوتبال استان تهران در پیامی فرا رسیدن دوم جولای روز جهانی خبرنگار ورزشی را به اصحاب قلم و رسانه های ورزشی تبریک گفت به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استا...

هیات فوتبال استان تهران در پیامی فرا رسیدن دوم جولای روز جهانی خبرنگار ورزشی را به اصحاب قلم و رسانه های ورزشی تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، هیات فوتبال تهران در پیامی فرا رسیدن دوم جولای روز جهانی خبرنگار ورزشی را به اصحاب قلم و رسانه های ورزشی اعم از سردبیران،دبیران،خبرنگاران وگزارشگران ورزشی تبریک گفت.

در متن پیام تبریک رئبس هیات فوتبال تهران آمده است: دوم جولای هر سال "روز خبرنگار ورزشی" فرصتی است نیک جهت پاسداشت زحمات صادقانه مدیر مسئولان، سردبیران، دبیران، خبرنگاران و گزارشگران ورزشی که با زحمات و تلاش های شبانه روزی خود ضمن اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی، نشاط و همبستگی را همراه با غرور ملی به ملت بزرگ ایران ارزانی داشته اند.

ضمن تبریک این روز به همراهان، یاران و یاوران رسانه ای همیشه در صحنه ورزش کشور مراتب قدردانی و حق شناسی خود را از این عزیزان بجا می آوریم. عزیزانی که همواره در پوشش اخبار و موفقیت های ورزشی کشور در عرصه داخلی و بین المللی حتی تا پاسی از شب با خبر رسانی خود ضمن دلگرم کردن مسئولان، مربیان، داوران و قهرمانان عزیز با نقد های دلسوزانه شان، راه گشای مسئولین بوده و در کنار مردم عزیز دعای خیرشان بدرقه راه ورزشکاران کشورمان در میادین بین المللی، این روز بر همه شما عزیزان و بزرگواران که همواره چراغ راه ورزش کشور و یار و یاور جامعه ورزش بوده اید تبریک و تهنیت باد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول