:: یکشنبه, 23 مرداد 1401

نشست صمیمانه دکتر شیرازی با رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 182 ] - یکشنبه, 5 تیر 1401
نشست صمیمانه دکتر شیرازی با رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال

دکتر شیرازی به همراه رئیس کمیته داوران استان تهران نشستی را با رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ رئی...

دکتر شیرازی به همراه رئیس کمیته داوران استان تهران نشستی را با رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ رئیس هیات فوتبال استان تهران به همراه دکتر فروغی در جهت ایجاد شرایط مناسب برای داوران تهرانی نشستی را با آقای افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال برگزار کردند. در ابتدا دکتر شیرازی دغدغه و توقعات داوران استان تهران را مطرح کردند تا نگاه کمیته داوران کشور به داوران تهرانی ایده آل تر از گذشته شود و چرخشی در این نگاه ایجاد گردد.

دکتر شیرازی با تاکید بر اینکه همواره شایسته سالاری باید مدنظر قرار گیرد و میبایست همواره به دنبال توسعه رشد داوری در فوتبال پایتخت باشیم چنانچه از قدیم تا به حال داوران تهرانی استعداد و لیاقت های خود را در عرصه های بین المللی، ملی و استانی به نمایش گذاشته اند. قطعا علیرضا فغانی به عنوان الگوی داوران استان تهران و کمک داورانی همچون منصوری، ابوالفضلی، میرزابیگی، ایلدروم و ... نشان دادند که توانایی های آنها در سطح بین المللی، آسیایی و ملی بالا بوده و همواره الگویی مناسب برای سایر داوران کشور هستند.

لذا در این نشست از رئیس کمیته داوران فدراسیون خواسته شد توجه ویژه و خاصی به داوران استان تهران داشته باشد و نگاه امیدوارانه آنها را به آینده معطوف نماید تا بتوانند با انگیزه و علاقه مندی خاصی در این زمینه فعالیت کنند.

آقای افشاریان ضمن تشکر از توجه خاص دکتر شیرازی به داوران پایتخت قول مساعد دادند که حمایت لازم را در جهت نگاه ویژه به آنها مشروط به بررسی هوشمندانه از عملکرد و کارایی آنان را همانند سابق مدنظر داشته و با توجه به اینکه داوران تهرانی همیشه خوش درخشیده اند بتوان در آینده نیز از وجود آنها بهره کافی برده شود کمااینکه در مسابقات حساس از داوران برجسته تهرانی استفاده می شود و از داوران دیگری که مدنظر کمیته داوران تهران هستند هم در لیگ برتر و سایر لیگ ها استفاده شوند.

همچنین دکتر فروغی هم تاکید نمودند تا از داورانی که مدنظر هستند در آینده به آن عزیزان میدان داده شود مباحثی را مطرح کردند که مورد توجه افشاریان قرار گرفت. در نهایت ایشان قول دادند در جلسه ای که در آینده به همراه رئیس کمیته داوران تهران در استان برگزار خواهد شد این توقعات داوران تهرانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بتوانیم به طور مطلوب به آینده مورد نظر آنها بپردازیم. در این راستا، نمرات نظارت کلیه داوران کشور بخصوص تهرانی ها واکاوی و معدل گیری شود تا کسانی که شایستگی ارتقا به لیگ برتر را دارند شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

فروغی با اشاره به داوران برجسته تهرانی فعال در لیگ یک کشور که استعداد و لیاقت قضاوت در لیگ برتر را دارند مورد تاکید قرار دادند. وی خواهان معدل گیری نمرات داوران برای شایسته سالاری بودند که مورد استقبال آقای افشاریان قرار گرفت.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول