:: یکشنبه, 23 مرداد 1401

جلسه هم اندیشی با روسای حوزه های شش گانه فوتبال استان تهران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 217 ] - جمعه, 3 تیر 1401
جلسه هم اندیشی با روسای حوزه های شش گانه فوتبال استان تهران برگزار شد

روسای شش هیات فوتبال حوزه های تهران با دکتر شیرازی نشست هم اندیشی را برگزار کردند. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ چهارشنبه شب روسای محترم شش هی...

روسای شش هیات فوتبال حوزه های تهران با دکتر شیرازی نشست هم اندیشی را برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ چهارشنبه شب روسای محترم شش هیات فوتبال حوزه های تهران پیرامون آغاز فصل مسابقاتی نشستی را با جناب دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران و آقای تیموری دبیر هیات فوتبال داشتند.

نشست فوق با محوریت هماهنگی جهت آغاز سال فوتبالی حوزه های تهران آغاز گردید. در رابطه با آیین نامه برگزاری مسابقات که میبایست در بخشی از آن یکنواختی مابین حوزه ها و استان در رده های سنی پایه برقرار شود با حضور آقای احسان کامیانی رئیس کمیته مسابقات استان تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و روسای شش حوزه موارد درخواستی خود را در این رابطه مطرح نمودند.

همچنین با حضور آقای کاظم امامی مسئول دپارتمان کمیته آموزش هیات فوتبال استان، دوره های مربیگری که در دستور کار جهت برگزاری میباشد را با نفرات حاضر در جلسه در میان گذاشت و درخواست روسای محترم شش حوزه را مورد بررسی قرار دادند که در تقویم ورزشی کلاس های مربیگری در سال 1401 عملی خواهند نمود. 

در پایان نسشت فوق، طرح بزرگ استعدادیابی فوتبال پسران و دختران پایتخت مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این حرکت متحول کننده در فوتبال پایتتخت به صورت جدی در شش حوزه برگزار خواهد شد. همچنین اساتیدی که از سوی کمیته جوانان استعدادیابی هیات فوتبال استان برای این طرح انتخاب میشوند؛ نیز کلاس های هماهنگی طرح را در حوزه ها برگزار خواهند کرد. در این خصوص آقای حمید حسینی مسئول واحد جوانان استعدادیابی جزئیات برگزاری و زمانبندی اجرای طرح استعدادیابی را برای روسای محترم حوزه ها بیان نمودند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول