:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

قرعه کشی مسابقات لیگ برتر و دسته دوم استان تهران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 6590 ] - پنجشنبه, 12 خرداد 1401

قرعه کشی مسابقات لیگ برتر و دسته دوم استان تهران برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر و دسته دوم استان تهران در فصل 1401 در تاریخ 11 خردادماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه ای... 5 out of 5 based on 2 ratings.
قرعه کشی مسابقات لیگ برتر و دسته دوم استان تهران برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر و دسته دوم استان تهران در فصل 1401 در تاریخ 11 خردادماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه ای...

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر و دسته دوم استان تهران در فصل 1401 در تاریخ 11 خردادماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال پخش گردید.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ قرعه کشی مسابقات لیگ برتر و دسته دوم سال 1401 استان تهران در حضور دکتر شیرازی رئیس و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال، معراج شیرازی مدیر ویژن تهران، آقایان خوشرو، مدرس زاده، حسینی، خبیری اعضای کمیته مسابقات و سایر مسئولین هیات فوتبال استان تهران در ساختمان هیات فوتبال برگزار گردید و از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال به طور زنده برای مخاطبین فوتبال پایتخت پخش شد.

در این قرعه کشی آنلاین تیم ها در جایگاه های خود در لیگ برتر و لیگ دسته دوم قرار گرفتند و برنامه بازی های خود را بر این اساس می توانند با کلیک بر روی لینک های زیر مشاهده فرمایند.

*لیگ برتر استان تهران

*لیگ دسته دوم استان تهران

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول