:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

دکتر شیرازی: تحولات اساسی در فوتبال ملارد انجام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 443 ] - چهارشنبه, 28 اردیبهشت 1401
دکتر شیرازی: تحولات اساسی در فوتبال ملارد انجام شد

رییس هیات فوتبال استان تهران در حاشیه برگزاری فینال رقابت های فوتسال جام رمضان جایزه بزرگ در غرب استان در گفتگویی گفت : با حضور دکتر نصیری به عنوان رییس هیات ...

رییس هیات فوتبال استان تهران در حاشیه برگزاری فینال رقابت های فوتسال جام رمضان جایزه بزرگ در غرب استان در گفتگویی گفت : با حضور دکتر نصیری به عنوان رییس هیات فوتبال ملاردتحولات اساسی در فوتبال ملارد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر حبیب الله شیرازی، رییس هیات فوتبال استان تهران گفت: فوتسال در جام رمضان همواره یکی از مسابقات مورد علاقه  مردم ایران بوده است و به طور جدی دنبال می شود.

وی که در حاشیه برگزاری فینال رقابت های فوتسال جام رمضان جایزه بزرگ در غرب استان گفتگو داشت در ادامه گفت:  فوتسال جام رمضان امسال در حالی برگزار شد که در استان تهران دوسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کووید تعطیلی داشتیم و در برخی از شهرستان های تهران با توجه به با رعایت پروتکل های بهدلشتی انجام می شد.

وی افزود : امسال در ماه رمضانی که گذشت تلاش های بسیاری از سوی هیات فوتبال ملارد و سایر شهرستان های تهران انجام شد که این مسابقات به نحوی شایسته برگزار شود.

رئیس هیات فوتبال استان تهران توضیح داد: خوشبختانه با حضور دکتر نصیری به عنوان رییس هیات فوتبال ملارد تحولات اساسی در فوتبال ایجاد شده و تیم بانوان ملارد نیز در این دوره خوش درخشید و امیدواریم با این تیم خوب و آماده به مراحل بالاتر صعود کند.

دکتر شیرازی افزود: بازی های فوتبال لیگ برتر از پنج شنبه به طور همزمان به مدت سه هفته دنبال می شود و تا پایان لیگ برتر با حضور گرم تماشاگران برگزار خواهد شد.

رییس هیات فوتبال تهران در خصوص حضور هواداران در بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان گفت : این موضوع  در شورای تامین استان مورد بررسی قرار میگیرد، با توجه به اینکه با قهرمانی استقلال برگزار می شود، به احتمال زیاد موافقت و با حضور بیشتر تماشاگران و هواداران استقلال برگزار خواهد گردید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول