:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

تاکید مدیرکل بر حمایت همه جانبه از تیم های تهرانی در لیگ های کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 506 ] - دوشنبه, 26 اردیبهشت 1401
تاکید مدیرکل بر حمایت همه جانبه از تیم های تهرانی در لیگ های کشور

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در دیدار با مدیران عامل و نمایندگان باشگاه های سایپا و ویستاتوربین تاکید کرد: باید از تیم های تهرانی حاضر در لیگ برتر، لیگ یک...

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در دیدار با مدیران عامل و نمایندگان باشگاه های سایپا و ویستاتوربین تاکید کرد: باید از تیم های تهرانی حاضر در لیگ برتر، لیگ یک فوتبال کشور و تمامی لیگ های رشته های ورزشی حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، در این جلسه که روز گذشته با حضور آقایان ایرجی معاون توسعه امور ورزش اداره کل، جناب دکتر شیرازی رییس هیات فوتبال استان تهران، ابوالقاسم پور نماینده باشگاه سایپا، مجید جلالی از مربیان نامدار تهرانی، باستانی مدیرعامل ویستاتوربین و رحیمی پور مدیر روابط عمومی اداره کل، در دفتر مدیرکل برگزار شد.

دکتر جوادی مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: اداره کل ورزش جوانان استان تهران به عنوان متولی ورزش تهران در تمامی مقاطع و در همه رشته های ورزشی وظیفه خود می داند از تیم ها حاضر در لیگ برتر حمایت کند و با توجه به حضور این تیم ها که می توانند باعث پرورش استعدادها در رشته های مختلف ورزشی و شکوفایی آن ها در سطح استان شوند، لذا وظیفه خود می دانیم حمایت همه جانبه ای از آنان داشته باشیم.

وی ادامه داد: از طرفی تیم های حاضر در تمامی رشته های لیگ های معتبر کشور باید از وجود ورزشکاران و جوانان استان تهران بهره مند شوند، اما متاسفانه در لیگ های معتبر، تیم های تهرانی اکثریت از ورزشکاران و جوانان استان های دیگر استفاده می کنند که این به ضرر ورزش تهران است. فراموش نکنیم ما در تهران هستیم و باید از استعدادها تهرانی بهره ببریم.

مدیرکل ورزش و جوانان در مورد بحث آموزش و ایجاد آکادمی برای پرورش استعدادهای فوتبال تهران از مجید جلالی خواست تا در این زمینه کمک کند و هر گونه کمکی از اداره کل و هیات فوتبال تهران بخواهد، مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

در این جلسه، مجید جلالی قول داد برای رسیدن فوتبال تهران به جایگاه اصلی خود از هیچ کمکی دریغ نکند.

وی همچنین گفت: در فوتبال، هر سنی قواعد خاص خودش را دارد و باید برای هر سنی برنامه ریزی مناسب کرد. متأسفانه در فوتبال ایران چنین موضوعی را نداریم و قواعد رعایت نمی شود و لازم است پیوند بین آموزش وپرورش، وزارت ورزش و جوانانو شهرداری برای گسترش و استعدادیابی ایجاد شود.

در ادامه بهنام ابوالقاسم پور و باستانی از طرف دو باشگاه سایپا و ویستاتوربین تهران، ضمن برشمردن مشکلات خود در جریان رقابت های لیگ یک فوتبال کشور بر تداوم این گونه جلسات و ریشه یابی مشکلات تیم های حاضر تهرانی در لیگ های مختلف کشور، برای همکاری و مساعدت در راستای توسعه فوتبال تهران اعلام آمادگی کردند.

در پایان این جلسه مقرر شد با حضور دیگر تیم های حاضر در لیگ های مختلف کشور و همچنین صاحب نظران و کارشناسان فوتبال تهران، جلساتی در مورد ریشه یابی مشکلات فوتبال پایتخت به صورت مستمر برگزار شود تا فوتبال تهران به جایگاه اصلی خود بازگردد.


تصاویر مرتبط
تاکید مدیرکل بر حمایت همه جانبه از تیم های تهرانی در لیگ های کشور
تاکید مدیرکل بر حمایت همه جانبه از تیم های تهرانی در لیگ های کشور
تاکید مدیرکل بر حمایت همه جانبه از تیم های تهرانی در لیگ های کشور

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول