:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

بازدید وزیر ورزش از اداره کل ورزش و جوانان با حضور دکتر شیرازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 263 ] - دوشنبه, 29 فروردین 1401
بازدید وزیر ورزش از اداره کل ورزش و جوانان با حضور دکتر شیرازی

وزیر ورزش و جوانان در دیدار سرزده از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، نشستی با مدیرکل ورزش و جوانان استان و  رؤسای هیات های فوتبال و پنج هیات ورزشی دی...

وزیر ورزش و جوانان در دیدار سرزده از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، نشستی با مدیرکل ورزش و جوانان استان و رؤسای هیات های فوتبال و پنج هیات ورزشی دیگر برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ امروز دوشنبه مورخ 29 فروردین ماه جناب دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان بازدید سرزده ای از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران داشتند. در این بازدید فوق که جناب دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران و پنج هیات ورزشی دیگر نیز با جناب آقای جوادی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان نشست داشتند؛ در جلسه با وزیر ورزش شرکت کردند.

در این جلسه جناب دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران ضمن تشریح عملکرد هیات فوتبال استان تهران به برگزاری مطلوب مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر در استادیوم آزادی اشاره کردند که پذیرای باشکوه حضور بانوان در مسابقه ایران و عراق بودند. همچنین جایگاه این هیات در برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته های یک، دو و سه کشور را بیان نموده و تاکید کردند که در پایتخت هفته ای 150 مسابقه و مجموعا حدود 6000(شش هزار) مسابقه فوتبال در رده های سنی مختلف آقایان و بانوان در سال برگزار میگردد. علاوه بر آن جناب آقای دکتر شیرازی با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ های برتر و دسته اول و دوم پیشکسوتان خواستار اختصاص یک زمین اختصاصی برای پیشکسوتان عزیز تهرانی شدند. جناب دکتر سجادی با درخواست کتبی دکتر شیرازی نیز موافقت نمودند تا زمین شماره 2 شیرودی برای این منظور اختصاص یابد و به مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان تهران فرمودند تا در این راستا اقدام مقتضی انجام پذیرد.

در جریان این نشست، جناب آقای جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، با قدردانی از همدلی و همراهی مدیران ستادی این اداره و روسای هیات های ورزشی استان و روسای ادارات حوزه و شهرستان، گزارشی از عملکرد سه ماهه اخیر این اداره کل ارائه داد.


تصاویر مرتبط
بازدید وزیر ورزش از اداره کل ورزش و جوانان با حضور دکتر شیرازی
بازدید وزیر ورزش از اداره کل ورزش و جوانان با حضور دکتر شیرازی

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول