:: دوشنبه, 4 مهر 1401

تقدیر از داوران و مربیان در برنامه زنده تلویزیون توسط دکتر شیرازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 481 ] - شنبه, 28 اسفند 1400
تقدیر از داوران و مربیان در برنامه زنده تلویزیون توسط دکتر شیرازی

از داوران و مربیان برتر فصل 1400 فوتبال پایتخت توسط رییس هیات فوتبال استان تهران تقدیر و تشکر شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جمعه شب در برن...

از داوران و مربیان برتر فصل 1400 فوتبال پایتخت توسط رییس هیات فوتبال استان تهران تقدیر و تشکر شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جمعه شب در برنامه تلویزیونی جام برتر از شبکه امید که با حضور جناب آقای دکتر شیرازی رییس هیات فوتبال استان تهران، جناب آقای طاهریان دبیر دپارتمان کمیته داوران هیات فوتبال همراه بود به تحلیل فوتبال پایه در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال پایه پرداخته شد.

در پایان این برنامه تلویزیونی از 5 داور فعال که عملکرد مطلوب و مناسب تری را داشتند به نام های شاهین یزدانی، فرزاد ولی ابرقوئی، فرشاد رهنمائیان، علی سلیمی، امیرحسین صفی پور با اهدای لوح سپاس از سوی دکتر شیرازی از زحمات آنها قدردانی به عمل آمد. همچنین از چهار سرمربی برتر فوتبال پایه تهران به نام های مهدی کمیجانی امیدهای سایپا، امیر فلاحی جوانان پیکان، مهدی عطالو نوجوانان سایپا و کامی سلسله نونهالان سایپا که موفق به کسب عناوین برتر با تیم هایشان شدند؛ از سوی رییس هیات فوتبال استان تهران با اهدای لوح سپاس از تلاش آنها تشکر و قدردانی به عمل آمد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول