:: دوشنبه, 4 مهر 1401

نشست هماهنگی دیدار تیم های تهرانی برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 289 ] - شنبه, 14 اسفند 1400
نشست هماهنگی دیدار تیم های تهرانی برگزار شد

جلسه هماهنگی پیش از دو دیدار تیم های تهرانی امروز شنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان تیم ها و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگز...

جلسه هماهنگی پیش از دو دیدار تیم های تهرانی امروز شنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان تیم ها و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از مسابقه پیکان و نساجی مازندران از هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر ایران در محل سازمان لیگ برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال پیکان تهران در این بازی با لباس های یکدست سرمه ای و دروازه بان سبز و نساجی مازندران با رنگ لباس قرمز و دروازه بان این تیم مشکی به میدان بروند. تیم های پیکان و نساجی روز یکشنبه 15 اسفند ماه از ساعت 15:00 در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می روند.

نشست دیدار استقلال و گل گهذ نیز در پایان جلسه فوق برگزار شد. در این جلسه مقرر شد استقلال به عنوان تیم میزبان با همان لباس همیشگی آبی به میدان برود و گل گهر سیرجان از کیت سفید بهره ببرد. این مسابقه  ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. 

سایر موارد مربوط به برگزاری مسابقه از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور میهمانان ویژه دو تیم و جلوگیری از حضور افراد متفرقه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

خاطر نشان می شود که دیدارهای هفته بیست و یکم بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول