:: دوشنبه, 4 مهر 1401

دعوت هیات فوتبال برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 257 ] - پنجشنبه, 21 بهمن 1400
دعوت هیات فوتبال برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

هیات فوتبال استان تهران از جامعه فوتبال و آحاد ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت بعمل می آورد. به مناسبت چهل و سومین سالروز بهار آزادی؛ ه...

هیات فوتبال استان تهران از جامعه فوتبال و آحاد ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت بعمل می آورد.

به مناسبت چهل و سومین سالروز بهار آزادی؛ هیات فوتبال استان تهران از جامعه ورزش و آحاد ملت شریف ایران طی اطلاعیه ای برای حضور در راه پیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

در این اطلاعیه آمده است: « انقلاب اسلامی کشورمان نتیجه و ثمره خون پاک بهترین فرزندان این ملت در راه رسیدن به اسلام ناب محمدی (ص) است. انقلابی که با معماری بنیان گذار انقلاب، نماد مبارزه با ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار برای جهانیان شد.

ملت همیشه در صحنه و سربلند ایران همواره در چهل و دو سالی که از عمر پر فروغ انقلاب اسلامی می گذرد با حضور در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی، پایبندی آگاهانه خویش به آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ارزشهای انقلاب اسلامی را نشان داده اند.

بر همین اساس و در ادامه این راه که وظیفه دینی و شرعی هر ایرانی است، در آستانه چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، هیات فوتبال همراه با آحاد جامعه ورزش به خصوص جامعه فوتبال کشور و با دعوت از همه مردم عزیز ایران اسلامی به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تاکید بر حفظ و حراست از آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، با افتخار در کنار سایر اقشار ملت در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه شرکت خواهد کرد.»

با توجه به وضعیت شیوع بیماری برحسب شیوه نامه پزشکی از عموم عزیزان دعوت می شود، فردا جمعه در رژه موتوری و خودرویی شرکت نمایند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول