:: دوشنبه, 4 مهر 1401

بازدید دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 552 ] - دوشنبه, 18 بهمن 1400

بازدید دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب

دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب بازدید به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ امروز یکشنبه به مناسبت دهه فجر دکتر شیرازی از ساختم... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بازدید دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب

دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب بازدید به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ امروز یکشنبه به مناسبت دهه فجر دکتر شیرازی از ساختم...

دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ امروز یکشنبه به مناسبت دهه فجر دکتر شیرازی از ساختمان هیات فوتبال حوزه جنوب غرب که با توجه به جمعیت 3 میلیون نفری یکی از بزرگترین حوزه های فوتبالی استان شامل می شود بازدید به عمل آورد.

رئیس و دبیر هیات حوزه جنوب غرب به همراه مسئولین کمیته مسابقات، داوران و آموزش این هیات در بازدید حضور داشتند و دکتر شیرازی رضایت خود را از کمیته آموزش هیات فوق که طی سالیان گذشته جزو بهترین کمیته های آموزش حوزه ها و شهرستان ها بوده است ابراز کردند و قول مساعدی بابت تسهیل در برگزاری دوره های بیشتر آموزش مربیگری برای مربیان در این حوزه را دادند تا ارتقای مربیان و در پی آن توسعه بیشتر فوتبال در این حوزه عملیاتی شود.

همچنین حضور 385 تیم فوتبال در هر تمام رده های سنی مسابقات این حوزه در لیگ های برتر و دسته یک و دوم برای رئیس هیات فوتبال استان تهران قابل توجه بود. مهرداد یوسف شاهی در این بازدید از انجام فعالیت های خود در جهت احیای ورزشگاه قیانوری که به دلیل فرسودگی از چرخه مسابقات خارج شده است خبر داد.

رئیس حوزه جنوب غرب با ارائه گزارش خود در خصوص بازسازی و اضافه نمودن این ورزشگاه به چرخه مسابقات حوزه مذکور از نمایندگان مجلس و شورای شهر محدوده و رئیس اداره ورزش و هیات فوتبال استان تهران درخواست نمود تا جهت احیای تمام فعالیت های ورزشی برای این ورزشگاه بزرگ در حوزه جنوب غرب مساعدت نمایند.


تصاویر مرتبط
بازدید دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب
بازدید دکتر شیرازی از هیات فوتبال حوزه جنوب غرب

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول