:: دوشنبه, 4 مهر 1401

نشست هماهنگی دیدار پرسپولیس و فولاد برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 195 ] - جمعه, 1 بهمن 1400
نشست هماهنگی دیدار پرسپولیس و فولاد برگزار شد

جلسه هماهنگی قبل از دیدار تیم های پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان امروز جمعه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان دو تیم و سایر عوامل اجرایی مسابقه...

جلسه هماهنگی قبل از دیدار تیم های پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان امروز جمعه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان دو تیم و سایر عوامل اجرایی مسابقه در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از مسابقه قرمزهای تهرانی و اهوازی از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر ایران در محل سازمان لیگ برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی با لباس های یکدست قرمز و دروازه بان مشکی و نماینده استان خوزستان با رنگ لباس های یکدست سفید و دروازه بان این تیم مشکی به میدان بروند.

آقایان اکبری، ابوالفضلی، مداح و همرنگ به همراه ارزیاب داوری جناب آقای سفیری قضاوت بازی پرسپولیس و فولاد را برعهده دارند.

سایر موارد مربوط به برگزاری مسابقه از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور میهمانان ویژه دو تیم و جلوگیری از حضور افراد متفرقه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است کلیه عوامل اجرایی، خبرنگاران، عکاسان و گزارشگرانی که همچنان از ID کارت های فصل گذشته استفاده می کنند، در دیدار فردا مجاز به ورود به ورزشگاه نخواهند بود و کارت هایشان نیز جمع آوری خواهد شد.

این مسابقه از ساعت 18:00 روز شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول