:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

نشست هماهنگی دیدار پرسپولیس و فجر برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 254 ] - چهارشنبه, 22 دی 1400
نشست هماهنگی دیدار پرسپولیس و فجر برگزار شد

جلسه هماهنگی قبل از دیدار تیم های پرسپولیس تهران و فجر شهید سپاسی شیراز امروز چهارشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان دو تیم و سایر مسئولین ...

جلسه هماهنگی قبل از دیدار تیم های پرسپولیس تهران و فجر شهید سپاسی شیراز امروز چهارشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان دو تیم و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از مسابقه قرمزهای تهرانی و زردپوشان تبریزی از هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر ایران در محل سازمان لیگ برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیسدر این بازی با لباس های یکدست قرمز و دروازه بان سیاه و نماینده استان فارس با رنگ لباس های یکدست زرد و دروازه بان این تیم سفید به میدان بروند.

سایر موارد مربوط به برگزاری مسابقه از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور میهمانان ویژه دو تیم و جلوگیری از حضور افراد متفرقه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است کلیه عوامل اجرایی، خبرنگاران، عکاسان و گزارشگرانی که همچنان از ID کارت های فصل گذشته استفاده می کنند، در دیدار فردا مجاز به ورود به ورزشگاه نخواهند بود و کارت هایشان نیز جمع آوری خواهد شد.

این مسابقه از ساعت 17:30 روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول