:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

جلسات هماهنگی دیدار نماینده های تهران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 432 ] - جمعه, 17 دی 1400
جلسات هماهنگی دیدار نماینده های تهران برگزار شد

جلسات هماهنگی قبل از دو دیدار نماینده های تهران در لیگ برتر امروز جمعه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان دو تیم و سایر مسئولین در سالن اجتماعات...

جلسات هماهنگی قبل از دو دیدار نماینده های تهران در لیگ برتر امروز جمعه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان دو تیم و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از مسابقه دیدار پیکان تهران و آلومینیوم اراک از هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر در محل سازمان لیگ برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال پیکان در این بازی با لباس های سفید و شورت ورزشی فیروزه ای و دروازه بان مشکی و تیم آلومینیوم با رنگ لباس سبز و دروازه بان این تیم مشکی به میدان بروند.

همچنین جلسه دیدار استقلال تهران و مس رفسنجان نیز برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال استقلال تهران با لباس های یکدست آبی و دروازه بان مشکی و نماینده استان کرمان با لباس های یکدست نارنجی و دروازه بان این تیم سفید به میدان بروند.

سایر موارد مربوط به برگزاری مسابقه از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی و تعداد میهمانان ویژه دو تیم و جلوگیری از حضور افراد متفرقه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
 
دیدار پیکان و آلومینیوم فردا ساعت 15 در ورزشگاه دستگردی برگزار خواهد شد و همچنین استقلال تهران نیز در ورزشگاه آزادی ساعت 17 میزبان مس رفسنجان خواهد بود.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول