:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

براتی: احکام ارکان قضایی، بلافاصله بعد از ابلاغ لازم الاجراء هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 296 ] - شنبه, 11 دی 1400
براتی: احکام ارکان قضایی، بلافاصله بعد از ابلاغ لازم الاجراء هستند

احمد رضا براتی؛ عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال استان تهران در رابطه با تصمیمات ارکان قضایی نکاتی را ذکر کرده است. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتب...

احمد رضا براتی؛ عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال استان تهران در رابطه با تصمیمات ارکان قضایی نکاتی را ذکر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، احمدرضا براتی عضو هیات رییسه فدراسیون و نائب رئیس هیات فوتبال استان تهران در گفتگو با سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال در خصوص زمان اجرای احکام صادره از سوی کمیته انضباطی گفت : بر اساس بند 4 ماده 112 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ، آراء و تصميمات بلافاصله بعد از ابلاغ ، اجرا می شوند و مطابق بند 4 ماده 103 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ، تجدیدنظرخواهی مانع اجرای حکم یا توقف اجرای آن نخواهد شد . ( مگر در مورد احکام مالی )
 
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه این موضوع در مقررات فیفا نیز تصریح شده است ادامه داد : فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) نیز در مواد 47 و بند 8 ماده 51 و بند 1 ماده 61 مقررات انضباطی فیفا تاکید نموده است که آرای صادره بلافاصله بعد از ابلاغ اجرا می شوند و تجدیدنظرخواهی مانع اجرای حکم نیست . ( مگر در مورد احکام مالی )

رییس سابق کمیته تدوین و تطبیق مقررات اضافه کرد: رویه ارکان قضایی فدراسیون فوتبال در گذشته نیز همواره همین گونه بوده  و اتفاقا اقدامی است که دقیقا منطبق با مقررات ملی و بین المللی فوتبال و رویه قضایی حاکم بر آن است .


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول