:: جمعه, 8 مهر 1401

تبریک رئیس هیات فوتبال به اعضای جدید هیئت رئیسه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1026 ] - سه شنبه, 23 آذر 1400
تبریک رئیس هیات فوتبال به اعضای جدید هیئت رئیسه

رئیس هیات فوتبال استان تهران در پیامی انتخاب اعضای جدید هیئت رئیسه را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال و ...

رئیس هیات فوتبال استان تهران در پیامی انتخاب اعضای جدید هیئت رئیسه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال و دبیر ایشان جناب آقای تیموری در پیامی انتخاب سرکار خانم منصوره سادات هاشمی و آقایان احمدرضا براتی، مجید محمدی و احمد مومن را به ترتیب به عنوان نائب رئیس بانوان، نائب رئیس آقایان، نماینده هیات های فوتبال شهرستان های تهران و نماینده باشگاه های تهران را در هیئت رئیسه هیات فوتبال استان تهران تبریک گفتند و برای آنان آرزوی موفقیت کردند.

در پیام رئیس هیات فوتبال برای اعضای هیئت رئیسه آمده است: امید است با اتکا به الطاف الهی و درایت و تدبیر مناسب و تکیه بر خرد جمعی و هم گرایی و همدلی اعضای محترم هیئت رئیسه و حفظ وحدت و انسجام مجموعه هیات فوتبال را برای پیشبرد اهداف و توسعه هرچه بهتر فوتبال در استان و پایتخت حرکت کنیم.

یاد آور میشود، مجمع سالیانه هیات فوتبال استان تهران روز گذشته با حضور آقایان عزیزی خادم و پریچهره به ترتیب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد. در این مجمع سرکار خانم منصوره سادات هاشمی با 38 رای، جناب آقای احمدرضا براتی با 36 رای، جناب آقای احمد مومن با 32 و جناب آقای مجید محمدی با 29 به عنوان هیئت رئیسه جدید هیات فوتبال استان تهران توسط اعضای مجمع انتخاب شدند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول