:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

پریچهره: ورزشگاه تختی و اسلامشهر آماده مسابقات لیگ برتر می شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 289 ] - سه شنبه, 23 آذر 1400
پریچهره: ورزشگاه تختی و اسلامشهر آماده مسابقات لیگ برتر می شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ورزشگاه های تختی تهران و اسلامشهر در حال آماده سازی هستند و در چند ماه آینده آماده برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر می شو...

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ورزشگاه های تختی تهران و اسلامشهر در حال آماده سازی هستند و در چند ماه آینده آماده برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر می شوند.

نصرالله پریچهره در حاشیه برگزاری مجمع سالیانه هیات فوتبال تهران که با حضور شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون، حبیب الله ابوالحسن شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران و جمعی از مسولان فدراسیون و هیات های تابعه در هتل اوین برگزار شد، در مورد نبود زمین خوب برای تیم های تهرانی و اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران چه راهکاری دارد، عنوان کرد: چند ماه پیش در خدمت سرمربیان تیم های لیگ برتری و لیگ یک بودیم و آنجا متوجه شدیم که زمین های استان تهران قابلیت برگزاری مسابقات لیگ برتری را ندارد.

وی ادامه داد: درخواست اعتبارات را ارائه دادیم و خوشبختانه تخصیص 30 درصدی رسیده و پیمانکار استادیوم تختی، چمن های اولیه را جمع کرده است. فکر می کنم تا چند ماه آینده ورزشگاه تختی برای لیگ برتر آماده شود. ما 3 روز گذشته هم کمیسیون ماده 27 را داشتیم و بحث مشارکت و سرمایه گذاری بود، ان شاءالله ورزشگاه 7 هزار نفری اسلامشهر برای مسابقات لیگ برتر آماده شود. قرار است 10-12 میلیارد هزینه شود و تا چند ماه آینده این ورزشگاه هم در اختیار تیم های لیگ برتری خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در پاسخ به این سؤال که برنامه ای برای احیای زمین چمن ورزشگاه شیرودی وجود ندارد؟ خاطرنشان کرد: هیچ اقدامی مبنی بر واگذاری استادیوم به اداره کل ورزش استان تهران صادر نشده است.

وی با بیان اینکه شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان تصمیم گرفته که این ورزشگاه همچنان در اختیار شرکت توسعه تجهیز باشد، گفت: در این خصوص تابع نظر مقام عالی وزارت ورزش هستیم.
پریچهره با اشاره به اینکه هیات دولت نظر خود را در این مورد اعلام نکرده ،خاطر نشان کرد: می بایست مصوبه هیات محترم دولت هم تغییرکند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول