:: جمعه, 8 مهر 1401

پریچهره: هیات فوتبال در حوزه بانوان موفقیت های بسیار خوبی داشته است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 937 ] - دوشنبه, 22 آذر 1400
پریچهره: هیات فوتبال در حوزه بانوان موفقیت های بسیار خوبی داشته است

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: هیات فوتبال در حوزه بانوان موفقیت های بسیار خوبی داشته است. نصرالله پریچهره به عنوان یکی از سخنرانان مراسم مجمع سالیانه ...

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: هیات فوتبال در حوزه بانوان موفقیت های بسیار خوبی داشته است.

نصرالله پریچهره به عنوان یکی از سخنرانان مراسم مجمع سالیانه هیات فوتبال تهران صحبت های خود را با تقدیر و تشکر از دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران و اعضای هیات فوتبال در جهت برگزاری هرچه بهتر مجمع آغاز کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از گزارش عملکرد رئیس هیات فوتبال، گرفتاری و هماهنگی های بسیاری که در فضای فوتبال وجود دارد را بسیار سخت دانست و از تلاش ها و همفکری های هیات فوتبال در خصوص پیشبرد اهداف تقدیر و تشکر کرد. همچنین ایشان از استان تهران به عنوان الگوی ورزش کل کشور نام برد که میبایست در جهت قهرمان پروری و الگو پروری موفقیت داشته باشد.

پریچهره از موفقیت های بین المللی بانوان استان تهران در حوزه داوری و همچنین فعالیت های مثبت بانوان هیات فوتبال تشکر و خواهان استمرار این موفقیت ها در ادامه نیز شد.

مدیرکل ورزش و جوانان زمین فوتبال را به مثابه معبد سبز انسان تشبیه کردند که فوتبال مقوله ای تربیتی، اجتماعی و فرهنگی است که میبایست هرکس که در این رشته قدم برمی دارد با فلسفه فوتبال و جوانمردی و بزرگی که در مردم ایران سابقه صدها سال را از زورخانه ها دارد آشنا شود. به طوریکه فیفا امروزه از این مسئله به عنوان بازی جوانمردانه یاد می نماید.

در پایان ایشان از حمایت های رئیس فدراسیون فوتبال نسبت به هیات فوتبال استان تهران نهایت تقدیر و تشکر را داشتند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول