:: شنبه, 2 بهمن 1400

برنامه مسابقات هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم اعلام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 363 ] - چهارشنبه, 17 آذر 1400

برنامه مسابقات هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم اعلام شد

برنامه مسابقات هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل 1401-1400 اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، برنامه مسابقات به شرح ز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برنامه مسابقات هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم اعلام شد

برنامه مسابقات هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل 1401-1400 اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، برنامه مسابقات به شرح ز...

برنامه مسابقات هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل 1401-1400 اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته هفتم

*یکشنبه 5 دی
ستارگان سیمرغ البرز-پاس گیلان- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب کرج

خیام بتن نیشابور- نوین کشاورز علی آباد- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب  نیشابور

کیمیا رشد گلستان- انتظار خراسان جنوبی- ساعت 14- ورزشگاه آزادی گنبد

یاران هادی نوروزی بابل- شریعت نوین مشهد- ساعت 14- ورزشگاه شهدا سیمرغ

براکو دامغان- دریای حربده محمودآباد- ساعت 14- ورزشگاه ولایت سمنان

دماوند آمل- آرین سپند تهران- ساعت 14- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور

برنا راستین مهام تهران-شاهین بجنورد- ساعت 14- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

داماشیان رشت- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت 14- ورزشگاه سردارجنگل رشت

پاراگ تهران- شهروند رامسر- ساعت 14- ورزشگاه شهید کشوری تهران

کیاپارس قزوین- ستارگان سرخ تهران- ساعت 14- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

گرین کشاورز نهاوند-وحدت اغشت- ساعت 14- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند

علوی خرمدره زنجان- اتحاد محمدیار- ساعت 14- ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

آبیدر سنندج- پیشگامان فنون پارس تهران- ساعت 14- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج

ملوان ب انزلی- شهدای گروس بیجار- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

شاهین دهداری تهران- ساوالان مشکین شهر- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود. 

*دوشنبه 6 دی
سرخپوشان قم- کاسپین فریدونکنار- ساعت 14- ورزشگاه شهید حیدریان قم

یادآوران دوکوهه اندیمشک- شهدای ابوذر فارسان- ساعت 14- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک

اکسیر الوند- کیا تهران- ساعت 14- ورزشگاه قدس همدان

گهر نوین درود- زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت 14- ورزشگاه تختی درود

صفا جوان گستر دیر- استقلال شوش- ساعت 14- ورزشگاه شهید شیرودی دیر

شرهانی دهلران-سرخپوشان برازجان- ساعت 14- ورزشگاه تختی دهلران

وحدت ایوان ایلام- خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت 14- ورزشگاه آزادی ایوان

تاراز چادگان- هرنگ جوان بستک- ساعت 14- ورزشگاه تختی چادگان

اتحاد نیکشهر- ضربه آزاد نقش جهان- ساعت 14- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر

یزد لوله- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت 14- ورزشگاه شهید نصیری یزد

خلیج فارس میناب- عقاب شیراز- ساعت 14- ورزشگاه شهید امینی میناب

*سه شنبه 7 دی
پرسپولیس شیراز- عرفان اقتدار کیش- ساعت 14- ورزشگاه بعثت شیراز
*هفته هشتم
*شنبه 11 دی
استقلال جنوب تهران- برنا راستین مهام تهران- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

دریای حربده محمودآباد-دماوند آمل- ساعت 14- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور

ساوالان مشکین شهر- ملوان ب انزلی- ساعت 14- ورزشگاه تختی مشکین شهر

انتظار خراسان جنوبی- خیام بتن نیشاپور- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب قائن

نوین کشاورز علی آباد- براکو دامغان- ساعت 14- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد

شریعت نوین مشهد- کیمیا رشد گلستان- ساعت 14- ورزشگاه ثامن مشهد

کاسپین فریدونکنار- داماشیان رشت- ساعت 14- ورزشگاه آزادی فریدونکنار

آریو اسلامشهر- پاراگ تهران- ساعت 14- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

آلومینیوم پارس ساوه- گرین کشاورز نهاوند- ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی  شهرک صنعتی

پاس گیلان-سرخپوشان قم- ساعت 14- ورزشگاه سردارجنگل رشت

وحدت اغشت-کیاپارس قزوین- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب کرج

شهروند رامسر- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

یاران زیست سبز تبریز- علوی خرمدره زنجان- ساعت 14- ورزشگاه شهرداری تبریز

شهدای گروس بیجار-گرمی اردبیل- ساعت 14- ورزشگاه 17 شهریور بیجار

اتحاد محمدیار- آبیدر سنندج- ساعت 14- ورزشگاه تختی محمدیار

*یکشنبه 12 دی
مقاومت آستارا- شاهین دهداری تهران- ساعت 14- ورزشگاه وحدت آستارا

شاهین بجنورد- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت 14- ورزشگاه تختی بجنورد

زاگرس جوانرود کرمانشاه- صفا جوان گستر دیر- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

ابوذر باشت- گهر نوین درود- ساعت 14- ورزشگاه تختی باشت

کیا تهران- یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت 14- ورزشگاه بعثت تهران

سرخپوشان برازجان-وحدت ایوان- ساعت 14- ورزشگاه تختی برازجان

استقلال شوش-اکسیر الوند همدان- ساعت 14- ورزشگاه تختی شوش

شهدای ابوذر فارسان-شرهانی دهلران- ساعت 14- ورزشگاه تختی فارسان

شهیدان زحمتکشان جیرفت –تاراز چادگان- ساعت 14- ورزشگاه تختی جیرفت

هرنگ جوان بستک هرمزگان-خلیج فارس میناب- ساعت 14- ورزشگاه تختی بستک

ضربه آزاد نقش جهان-یزد لوله- ساعت 14- ورزشگاه سیمان اصفهان
 
*دوشنبه 13 دی
عرفان اقتدار کیش-فولاد هرمزگان- ساعت 14- ورزشگاه المپیک کیش

شایان دیزل فارس- پرسپولیس شیراز- ساعت 14- ورزشگاه شهید رحمانی کوار
 

هفته نهم

*شنبه 18 دی
دماوند آمل-نوین کشاورز علی آباد- ساعت 14- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور

خیام بتن نیشابور-شریعت نوین مشهد- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب  نیشابور

یاران هادی نوروزی بابل- استقلال جنوب تهران- ساعت 14- ورزشگاه شهدا سیمرغ

کیمیا رشد گلستان-شاهین بجنورد- ساعت 14- ورزشگاه آزادی گنبد

براکو دامغان- انتظار خراسان جنوبی- ساعت 14- ورزشگاه ولایت سمنان

آرین سپند تهران-دریای حربده محمودآباد- ساعت 14- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

ستارگان سیمرغ البرز- آریو اسلامشهر- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب کرج

گرین کشاورز نهاوند-کاسپین فریدونکنار- ساعت 14- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند

سرخپوشان قم-شهروند رامسر- ساعت 14- ورزشگاه شهید حیدریان قم

داماشیان رشت-پاس گیلان- ساعت 14- ورزشگاه سردارجنگل رشت

کیا پارس قزوین-آلومینیوم پارس ساوه- ساعت 14- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

ستارگان سرخ تهران-وحدت اغشت- ساعت 14- ورزشگاه هما تهران

شاهین دهداری تهران- پیشگامان فنون پارس تهران- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

آبیدر سنندج- یاران زیست سبز تبریز- ساعت 14- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج

ملوان ب انزلی-مقاومت آستارا- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

گرمی اردبیل- ساوالان مشکین شهر- ساعت 14- ورزشگاه تختی گرمی

*یکشنبه 19 دی
یادآوران دوکوهه اندیمشک-استقلال شوش- ساعت 14- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک

وحدت ایوان- شهدای ابوذر فارسان- ساعت 14- ورزشگاه آزادی ایوان

شرهانی دهلران-کیا تهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی دهلران

خرم کشت افلاک خرم آباد-سرخپوشان برازجان- ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد

صفا جوان گستر دیر-ابوذر باشت- ساعت 14- ورزشگاه شهید شیرودی دیر

اکسیر الوند همدان-زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت 14- ورزشگاه قدس همدان

فولاد هرمزگان- شایان دیزل فارس - ساعت 14- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

خلیج فارس میناب- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت 14- ورزشگاه شهید امینی میناب

تاراز چادگان-ضربه آزاد نقش جهان- ساعت 14- ورزشگاه تختی چادگان

عقاب شیراز-هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت 14- ورزشگاه تختی بستک

اتحاد نیکشهر-عرفان اقتدار کیش- ساعت 14- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر
 

هفته دهم

*پنجشنبه 23 دی
نوین کشاورز علی آباد- آرین سپند تهران- ساعت 14- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد

شاهین بجنورد- خیام بتن نیشابور- ساعت 14- ورزشگاه تختی بجنورد

انتظار خراسان جنوبی- دماوند آمل - ساعت 14- ورزشگاه انقلاب قائن

استقلال جنوب تهران-کیمیا رشد گلستان- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا  اعلام می شود.

برنا راستین مهام تهران- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت 14- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

شریعت نوین مشهد- براکو دامغان- ساعت 14- ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد

آریو اسلامشهر- سرخپوشان قم- ساعت 14- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

پاراگ تهران – ستارگان سیمرغ البرز- ساعت 14- ورزشگاه شید کشوری تهران

شهروند رامسر- داماشیان رشت- ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

کاسپین فریدونکنار- کیاپارس قزوین- ساعت 14- ورزشگاه شهید آزادی فریدونکنار

پاس گیلان- گرین کشاورز نهاند- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت

آلومینیوم پارس ساوه- ستارگان سرخ تهران- ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی آلومینیوم ساوه

مقاومت آستارا- گرمی اردبیل- ساعت 14- ورزشگاه وحدت آستارا

علوی خرمدره زنجان- آبیدر سنندج - ساعت 14- ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

پیشگامان فنون پارس – ملوان ب انزلی- ساعت 14- ورزشگاه عطر سیب تهران

*جمعه 24 دی
اتحاد محمدیار- شاهین دهداری تهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی محمدیار

ابوذر باشت- اکسیر الوند همدان- ساعت 14- ورزشگاه تختی باشت

گهر نوین درود- صفا جوان گستر دیر- ساعت 14- ورزشگاه تختی درود

زاگرس جوانرود کرمانشاه- یادآوران  دوکوهه اندیمشک 14:00- ساعت 14- ورزشگاه متعابا اعلام می شود.

شهدای ابوذر فارسان- خرم کشت افلاک خرم آباد - ساعت 14- ورزشگاه تختی فارسان

استقلال شوش- شرهانی دهلران- ساعت 14- ورزشگاه تختی شوش

کیا تهران- وحدت ایوان- ساعت 14- ورزشگاه بعثت تهران

پرسپولیس شیراز- فولاد هرمزگان- ساعت 14- ورزشگاه بعثت شیراز

ضربه آزاد نقش جهان- خلیج فارس میناب- ساعت 14- ورزشگاه سیمان اصفهان

شایان دیزل فارس- اتحاد نیکشهر- ساعت 14- ورزشگاه شهید رحمانی کوار

شهیدان زحمتکشان جیرفت- عقاب شیراز- ساعت 14- ورزشگاه تختی جیرفت

عرفان اقتدار کیش – یزد لوله - ساعت 14- ورزشگاه المپیک کیش


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول