:: چهارشنبه, 6 مهر 1401

نشست هماهنگی دیدار تیم های تهرانی برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 472 ] - چهارشنبه, 17 آذر 1400
نشست هماهنگی دیدار تیم های تهرانی برگزار شد

جلسه هماهنگی قبل از دو دیدار تیم تهرانی امروز چهارشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان تیم ها و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگز...

جلسه هماهنگی قبل از دو دیدار تیم تهرانی امروز چهارشنبه با حضور عوامل هیات فوتبال استان تهران، نمایندگان تیم ها و سایر مسئولین در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ جلسه هماهنگی پیش از مسابقه پرسپولیس و هوادار از هفته نهم مسابقات لیگ برتر ایران در محل سازمان لیگ برگزار شد و مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی با لباس های یکدست قرمز و دروازه بان مشکی و هوادار با رنگ لباس سفید و دروازه بان این تیم مشکی به میدان بروند. تیم های پرسپولیس و هوادار روز پنج شنبه 18 آذرماه از ساعت 18:00 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

نشست دیدار دو تیم تهرانی پیکان و استقلال نیز در پایان جلسه فوق برگزار شد. در این جلسه مقرر شد پیکان به عنوان تیم میزبان با همان لباس همیشگی سفید به میدان برود و استقلال از کیت آبی بهره ببرد. این مسابقه  ساعت 16 در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار خواهد شد. 

سایر موارد مربوط به برگزاری مسابقه از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور میهمانان ویژه دو تیم و جلوگیری از حضور افراد متفرقه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

خاطر نشان می شود که دیدارهای هفته نهم بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول