:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

توضیح هیات فوتبال تهران درباره احتمال برگزاری دیدار پیکان در کرج

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 187 ] - دوشنبه, 15 آذر 1400
توضیح هیات فوتبال تهران درباره احتمال برگزاری دیدار پیکان در کرج

دبیر هیات فوتبال تهران توضیحاتی درباره احتمال برگزاری دیدار پیکان و استقلال در کرج ارائه کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ عباس تیموری در گفت...

دبیر هیات فوتبال تهران توضیحاتی درباره احتمال برگزاری دیدار پیکان و استقلال در کرج ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ عباس تیموری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره وضعیت مبهم محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: مسئولان ورزشگاه دستگردی اعلام کرده اند به دلیل قرارداد داشتن با باشگاه سایپا، این امکان که یک روز پس از بازی این تیم با پارس جنوبی، دیدار پیکان و استقلال هم در این محل برگزار شود، وجود ندارد. همچنان مشغول رایزنی با مسئولان ورزشگاه دستگردی هستیم تا با برگزاری بازی پیکان و استقلال در این مجموعه موافقت کنند ولی کار سختی داریم.

وی ادامه داد: پنجشنبه بازی پرسپولیس و هوادار در ورزشگاه آزادی انجام می شود و به همین دلیل نمی توانیم از این ورزشگاه برای برگزاری دیدار پیکان و استقلال استفاده کنیم. به همین دلیل احتمال دارد با برگزاری این مسابقه هم در کرج موافقت کنیم. اگر همه مسائل را کنار هم بگذاریم می بینید چاره ای به جز صدور مجوز برگزاری این مسابقه در کرج وجود ندارد. 

دبیر هیات فوتبال تهران تصریح کرد: ورزشگاه های موجود در تهران برای میزبانی از دیدارهای لیگ برتر، واقعا محدود است و باید همه دست به دست هم بدهند تا تیم های تهرانی در این استان از بازی های خود میزبانی کنند. در همین راستا مشغول پیگیری مسائل هستیم تا ورزشگاه شهدای شهرقدس تا یک ماه آینده آماده برگزاری بازی ها شود.

تیموری در مورد آخرین وضعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه ها عنوان کرد: هرچند برگزاری دیدارهای هفته نهم لیگ برتر با حضور تماشاگران بعید به نظر می رسد اما قرار است به زودی اتفاقات خوبی در این زمینه بیفتد و احتمال دارد در آینده ای نزدیک ستاد ملی مقابله با کرونا در این خصوص ابلاغیه ای صادر کند. خیلی امیدواریم تماشاگران در هفته های آینده بتوانند وارد ورزشگاه ها شوند زیرا جامعه فوتبال به حضور آنها نیاز دارد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول