:: پنجشنبه, 9 تیر 1401

مخالفت هیات فوتبال با میزبانی تیم هوادار در کرج

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 250 ] - چهارشنبه, 10 آذر 1400
مخالفت هیات فوتبال با میزبانی تیم هوادار در کرج

دبیرهیات فوتبال استان تهران توضیحاتی را در خصوص وضعیت میزبانی باشگاه هوادار ارائه کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با وجود اینکه در آستانه ه...

دبیرهیات فوتبال استان تهران توضیحاتی را در خصوص وضعیت میزبانی باشگاه هوادار ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با وجود اینکه در آستانه هفته هشتم لیگ برتر قرار داریم اما هنوز تکلیف محل میزبانی تیم هوادار مشخص نیست و به همین خاطر گفته می شود ممکن است تا نیم فصل بازی های خانگی این تیم در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس، در مورد اینکه چرا یک تیم تهرانی باید در استان البرز میزبان حریفانش باشد، گفت: ما اجازه خروج این تیم برای کرج را نمی دهیم. هوادار می تواند از ورزشگاه های داخل استان تهران مانند دستگردی یا شهرقدس استفاده کند. طبق استانداردهای سازمان لیگ هر تیمی باید قبل از شروع فصل دو زمین را برای میزبانی معرفی کند. آیا باشگاه هوادار این کار را انجام داده است؟

وی در مورد اینکه چرا بازی های هوادار در دستگردی برگزار نمی شود، عنوان کرد: مدیران این باشگاه باید با مدیران ورزشگاه دستگردی نشستی برگزار و از ما هم دعوت می کردند. ما هم از این ورزشگاه و سازمان لیگ خواهش می کردیم که در تعامل با باشگاه سایپا، اجازه بازی هوادار در دستگردی صادر شود.  البته هوادار قبل از پیکان برای استفاده از این ورزشگاه اقدام کرده بود و پیگیری هایی هم داشتند اما از نتیجه کار مطلع نیستم. در حال حاضر هم ورزشگاه دستگردی معتقد است فشردگی بازی ها باعث آسیب دیدن زمین می شود.

تیموری تصریح کرد: با بازی کردن هوادار در ورزشگاه انقلاب کرج موافقت نمی کنیم. به این باشگاه پیشنهاد دادیم که بازی های خودش را در ورزشگاه شهر قدس برگزار کند. آن ها معتقدند کیفیت این زمین خوب نیست اما زمین شهر قدس از انقلاب کرج یا برخی دیگر از استان ها بدتر نیست.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول